چگونه با فونت نستعلیق در اینشات بنویسیم

خط نستعلیق، یکی از زیباترین و ظریف‌ ترین خطوط در میان خطوط اسلامی است. این خط، نشانه‌ای بارز از طبع و سلیقه زیبایی‌ شناختی ایرانیان است و به حق «عروس خطوط اسلامی» لقب داده شده است. امروزه، با گسترش استفاده از گوشی‌ های هوشمند و اپلیکیشن‌ های ویرایش عکس و فیلم، امکان استفاده از فونت نستعلیق در اینشات نیز فراهم شده است. در این مقاله، به آموزش نحوه استفاده از فونت نستعلیق در اینشات می‌پردازیم. با استفاده از این آموزش، می‌توانید به‌ راحتی و در چند دقیقه، به آثار هنری زیبا با استفاده از خط نستعلیق دست پیدا کنید. 

استفاده از خط نستعلیق در اینشات

در مرحله اول ابتدا تصویر مورد نظرتان که قرار است با فونت نستعلیق روی آن بنویسید را از قسمت photo به اینشات اضافه کنید در این مرحله همچنین به صورت دلخواه می توانید از بک گراندهای آماده اینشات استفاده کنید. بعد از اینکه همانند تصویر زیر تصویر مورد نظرتان را در اینشات باز کردید به سراغ مرحله دوم میرویم.

خط نستعلیق در اینشات

3. در این مرحله که مرحله مهمی هم است شما در حال حاضر فونت نستعلیق را در اینشلت خود ندارید ابتدا باید فونت نستعلیق را دانلود نمایید به راحتی می توانید فونت نستعلیق را از لینک پایین دانلود نمایید در صورتی که از این فایل هم استفاده نکردید می توانید به راحتی با یک سرچ کوچک فونت نستعلیق را برای استفاده در اینشات دانلود نمایید.

دانلود فونت نستعلیق برای اینشات


بعد از دانلود فونت اینشات که به صورت فشرده است آن را از حالت فشرده خارج کرده و طبق آموزش چگونگی نصب فونت در اینشات فونت نستعلیق را در اینشات نصب نمایید. نحوه نصب فونت در اینشات بعد از نصب فونت متن مورد نظرتان را بر روی تصویری که در اینشات باز کردید همانند تصویر زیر بنویسید.

اوردن فونت نستعلیق در اینشات

در مرحله اخر از بخش فونت اینشات روی فونت جدید نستعلیق که اضافه شده است بزنید و روی تیک بزنید همانند تصویر زیر کل متن شما به فونت نستعلیق تغییر می کند.

طریقه نستعلیق نوشتن در اینشات

امیدواریم از این مقاله از وب سایت چگونگی استفاده کرده باشید همچنین اگر تمایل به آموزش کامل اینشات دارید می توانید به صفحه " دانلود آموزش کامل اینشات " مراجعه نمایید.

نظرات

نظر خود را بنویسید

مطالب مشابه:
آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

با استفاده از روشی که در این مقاله آموزش میدهیم، می توانید با برنامه اینشات به راحتی لوگو و نوشته را از روی ویدیوهای خود حذف کنید. این کار به شما کمک می کند تا ویدیوهای خود را حرفه ای تر و جذاب تر کنید.

۱ هفته پیش

501

چگونه در اینشات سرعت فیلم را بالا ببریم؟

چگونه در اینشات سرعت فیلم را بالا ببریم؟

افزایش سرعت فیلم باعث می شود که ویدیو سریعتر به نظر برسد، در این مقاله از وب سایت چگونگی قرار است به نحوه افزایش سرعت ویدیو با اینشات بپردازیم تا انتهای این آموزش با ما همراه باشید

۴ هفته پیش

69

چگونه در اینشات صدای خود را تغییر دهیم

چگونه در اینشات صدای خود را تغییر دهیم

با تغییر صدای خودتان، می‌ توانید ویدیوهای خود را جذاب‌ تر، سرگرم‌کننده‌ تر یا حتی معنادارتر کنید. در این مقاله، نحوه تغییر صدا در اینشات را به شما آموزش می‌دهیم و به سوال چگونه در اینشات صدای خود را تغییر دهیم پاسخ میدهیم. 

1 ماه پیش

350

چگونه با برنامه اینشات رنگ لباس را عوض کنیم؟

چگونه با برنامه اینشات رنگ لباس را عوض کنیم؟

چگونه با برنامه اینشات رنگ لباس را عوض کنیم؟ یکی از سوالاتی است که در زمان طراحی عکس با گوشی ممکن است برای شما پیش بیاید در این مقاله از وب سایت چگونگی به اموزش تغییر رنگ لباس با اینشات پرداخته ایم.

1 ماه پیش

527

چگونه با اینشات قسمتی از فیلم را اهسته کنیم؟

چگونه با اینشات قسمتی از فیلم را اهسته کنیم؟

در این آموزش از وب سایت چگونگی نحوه آهسته کردن قسمتی از فیلم با اینشات رو یاد میگیریم. شما با این آموزش می تونید چگونگی کم کردن سرعت ویدیو با اینشات رو آموزش ببینید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید

1 ماه پیش

373

نحوه گذاشتن آهنگ روی ویدیو با اینشات

نحوه گذاشتن آهنگ روی ویدیو با اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی قصد داریم نحوه گذاشتن آهنگ روی ویدیو با برنامه اینشات را به صورت کامل به شما توضیح دهیم برای آموزش قرار دادن آهنگ روی ویدیو تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

2 ماه پیش

1828

چگونگی افزودن عکس به فیلم در اینشات

چگونگی افزودن عکس به فیلم در اینشات

اینشات یکی از محبوب‌ ترین برنامه‌ های ویرایش عکس و فیلم برای گوشی‌ های هوشمند است. این برنامه امکانات زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد، از جمله امکان افزودن عکس به فیلم. در این مقاله به آموزش نحوه افزودن عکس به فیلم در اینشات می‌ پردازیم.

2 ماه پیش

450

چگونه کیفیت فیلم را در اینشات بالا ببریم؟

چگونه کیفیت فیلم را در اینشات بالا ببریم؟

در این مقاله، به بررسی روش‌ های افزایش کیفیت فیلم در اینشات می‌ پردازیم. با استفاده از این روش‌ ها، می‌توانید کیفیت فیلم‌ های خود را در اینشات به طور قابل توجهی بهبود ببخشید.

2 ماه پیش

2369

چطور در اینشات عکس را تار کنیم؟

چطور در اینشات عکس را تار کنیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی به شما نحوه تار کردن عکس و ویدیو با اینشات را به صورت کامل و با راهنمای تصویری توضیح داده ایم برای آموزش تار کردن عکس با گوشی تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

2 ماه پیش

8118

چطور در اینشات صدای ویدیو را قطع کنیم؟

چطور در اینشات صدای ویدیو را قطع کنیم؟

تو این وبلاگ آموزشی از وب سایت چگونگی به صورت کامل نحوه حذف صدا از ویدیو با اینشات رو به شما توضیح دادیم برای آموزش تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید

2 ماه پیش

1540