چگونه با فونت نستعلیق در اینشات بنویسیم

خط نستعلیق، یکی از زیباترین و ظریف‌ ترین خطوط در میان خطوط اسلامی است. این خط، نشانه‌ای بارز از طبع و سلیقه زیبایی‌ شناختی ایرانیان است و به حق «عروس خطوط اسلامی» لقب داده شده است. امروزه، با گسترش استفاده از گوشی‌ های هوشمند و اپلیکیشن‌ های ویرایش عکس و فیلم، امکان استفاده از فونت نستعلیق در اینشات نیز فراهم شده است. در این مقاله، به آموزش نحوه استفاده از فونت نستعلیق در اینشات می‌پردازیم. با استفاده از این آموزش، می‌توانید به‌ راحتی و در چند دقیقه، به آثار هنری زیبا با استفاده از خط نستعلیق دست پیدا کنید. 

استفاده از خط نستعلیق در اینشات

در مرحله اول ابتدا تصویر مورد نظرتان که قرار است با فونت نستعلیق روی آن بنویسید را از قسمت photo به اینشات اضافه کنید در این مرحله همچنین به صورت دلخواه می توانید از بک گراندهای آماده اینشات استفاده کنید. بعد از اینکه همانند تصویر زیر تصویر مورد نظرتان را در اینشات باز کردید به سراغ مرحله دوم میرویم.

خط نستعلیق در اینشات

3. در این مرحله که مرحله مهمی هم است شما در حال حاضر فونت نستعلیق را در اینشلت خود ندارید ابتدا باید فونت نستعلیق را دانلود نمایید به راحتی می توانید فونت نستعلیق را از لینک پایین دانلود نمایید در صورتی که از این فایل هم استفاده نکردید می توانید به راحتی با یک سرچ کوچک فونت نستعلیق را برای استفاده در اینشات دانلود نمایید.

دانلود فونت نستعلیق برای اینشات


بعد از دانلود فونت اینشات که به صورت فشرده است آن را از حالت فشرده خارج کرده و طبق آموزش چگونگی نصب فونت در اینشات فونت نستعلیق را در اینشات نصب نمایید. نحوه نصب فونت در اینشات بعد از نصب فونت متن مورد نظرتان را بر روی تصویری که در اینشات باز کردید همانند تصویر زیر بنویسید.

اوردن فونت نستعلیق در اینشات

در مرحله اخر از بخش فونت اینشات روی فونت جدید نستعلیق که اضافه شده است بزنید و روی تیک بزنید همانند تصویر زیر کل متن شما به فونت نستعلیق تغییر می کند.

طریقه نستعلیق نوشتن در اینشات

امیدواریم از این مقاله از وب سایت چگونگی استفاده کرده باشید همچنین اگر تمایل به آموزش کامل اینشات دارید می توانید به صفحه " دانلود آموزش کامل اینشات " مراجعه نمایید.

نظرات

نظر خود را بنویسید

مطالب مشابه:
سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات

سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی قرار است به شما نحوه سفید کردن پشت عکس با اینشات را آموزش دهیم تا انتهای این مقاله از وب سایت چگونگی با عنوان سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات با ما همراه باشید.

2 ماه پیش

166

گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی به نحوه قرار دادن عکس روی عکس در اینشات به صورت تصویری و کامل پرداخته ایم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

4 ماه پیش

2482

چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی قصد داریم نحوه برش دادن اهنگ با اینشات را به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش دهیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

5 ماه پیش

3880

چگونه در اینشات روی فیلم متن بنویسیم؟

چگونه در اینشات روی فیلم متن بنویسیم؟

یکی از محبوب‌ ترین برنامه‌های ادیت ویدیو برای اندروید و iOS، برنامه اینشات است. این برنامه دارای امکانات متنوعی برای ویرایش ویدیو است، از جمله امکان افزودن متن. در این مقاله، به آموزش نحوه افزودن متن به ویدیو با استفاده از برنامه اینشات خواهیم پرداخت

6 ماه پیش

3430

چگونه با اینشات ویدیو را برعکس کنیم؟

چگونه با اینشات ویدیو را برعکس کنیم؟

در این ویدیوی آموزشی از وب سایت چگونگی به نحوه معکوس و Reverse کردن ویدیو در نرم افزار اینشات و یا همان بر عکس کردن ویدیو پرداخته ایم و به راحتی با چند حرکت می توانیم ویدیو را برعکس کنیم، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

6 ماه پیش

2920

چطور در اینشات حجم فیلم را کم کنیم؟

چطور در اینشات حجم فیلم را کم کنیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی به سوال چطور با اینشات حجم فیلم را کم کنید پاسخ داده ایم برای کم حجم کردن ویدیو با گوشی تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید 

6 ماه پیش

266

 چگونه با اینشات پس زمینه فیلم را عوض کنیم؟

چگونه با اینشات پس زمینه فیلم را عوض کنیم؟

یکی از سوالات مهم شما در زمینه اینشات این است که چطور میتوانیم پس زمینه ویدیو را با اینشات عوض کنیم و یا چگونه پس زمینه فیلم را با گوشی سبز کنیم در این مقاله از وب سایت چگونگی به صورت کامل به پاسخ این سوال پرداخته ایم.

7 ماه پیش

3694

چطور با اینشات کلیپ سه تایی درست کنیم؟

چطور با اینشات کلیپ سه تایی درست کنیم؟

در این مقاله آموزشی از وب سایت چگونگی به شما نحوه ساخت کلیپ سه تایی با اینشات را آموزش می دهیم برای قرار دادن سه ویدیو در یک قاب با اینشات این مقاله را تا انتها مطالعه کنید

7 ماه پیش

14474

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

با استفاده از روشی که در این مقاله آموزش میدهیم، می توانید با برنامه اینشات به راحتی لوگو و نوشته را از روی ویدیوهای خود حذف کنید. این کار به شما کمک می کند تا ویدیوهای خود را حرفه ای تر و جذاب تر کنید.

8 ماه پیش

1303