آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

امروزه ویدیو یکی از محبوب ترین فرمت های محتوایی در فضای مجازی است. افراد برای اشتراک گذاری تجربیات، آموزش، سرگرمی و غیره از ویدیو استفاده می کنند. با این حال، ممکن است برخی از ویدیوهای موجود در فضای مجازی دارای لوگو یا نوشته هایی باشند که مایل به حذف آنها هستیم، برنامه اینشات یک برنامه ویرایش ویدیو محبوب است که به کاربران امکان می دهد تا ویدیوهای خود را به صورت رایگان ویرایش کنند. یکی از قابلیت های اینشات، حذف لوگو و نوشته از روی ویدیو است. در این مقاله، نحوه حذف لوگو و نوشته از روی ویدیو با استفاده از اینشات را آموزش خواهیم داد.

راهنمای تصویری حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

ابتدا وارد برنامه اینشات می شویم و ویدیو مورد نظرمان که قرار است واترمارک و یا نوشته ای را از روی ان حذف کنیم به برنامه اضافه میکنیم در مرحله بعد از بین ابزارهای اینشات به سراغ گزینه sticker و اینشات فارسی بخش برچسب ها می رویم. از بین مواردی که برای شما باز شده است گزینه details  و در اینشات فارسی گزینه جزئیات را انتخاب کنید همانند تصویر زیر عمل کنید.

حذف نوشته از  روی ویدیو با اینشات

در این مرحله بعد از زدن گزینه details همانند تصویر زیر بخش از ویدیو شطرنجی می شود، بخش شطرنجی را روی بخش مورد نظر قرار داده و همانند تصویر زیر به سراغ گزینه blur که در تصویر زیر مشخص شده است می روید، با استفاده از اسکرول هایی که در بالای ابزار قرار دارد می توانید شدت شطرنجی شده و opacity را کم و زیاد نمایید توجه کنید که این روش تنها برای ویدیوهایی کار آمد است که نوشته و یا لوگو به صورت کم رنگ در یک بخش از ویدیو کار شده است و متحرک نیست.

حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

با استفاده از روشی که در این مقاله آموزش دادیم، می توانید به راحتی لوگو و نوشته را از روی ویدیوهای خود حذف کنید. این کار به شما کمک می کند تا ویدیوهای خود را حرفه ای تر و جذاب تر کنید.

نظرات

نظر خود را بنویسید

مطالب مشابه:
سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات

سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی قرار است به شما نحوه سفید کردن پشت عکس با اینشات را آموزش دهیم تا انتهای این مقاله از وب سایت چگونگی با عنوان سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات با ما همراه باشید.

۴ هفته پیش

65

گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی به نحوه قرار دادن عکس روی عکس در اینشات به صورت تصویری و کامل پرداخته ایم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

2 ماه پیش

1037

چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی قصد داریم نحوه برش دادن اهنگ با اینشات را به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش دهیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

3 ماه پیش

2395

چگونه در اینشات روی فیلم متن بنویسیم؟

چگونه در اینشات روی فیلم متن بنویسیم؟

یکی از محبوب‌ ترین برنامه‌های ادیت ویدیو برای اندروید و iOS، برنامه اینشات است. این برنامه دارای امکانات متنوعی برای ویرایش ویدیو است، از جمله امکان افزودن متن. در این مقاله، به آموزش نحوه افزودن متن به ویدیو با استفاده از برنامه اینشات خواهیم پرداخت

4 ماه پیش

2337

چگونه با اینشات ویدیو را برعکس کنیم؟

چگونه با اینشات ویدیو را برعکس کنیم؟

در این ویدیوی آموزشی از وب سایت چگونگی به نحوه معکوس و Reverse کردن ویدیو در نرم افزار اینشات و یا همان بر عکس کردن ویدیو پرداخته ایم و به راحتی با چند حرکت می توانیم ویدیو را برعکس کنیم، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

4 ماه پیش

1646

چطور در اینشات حجم فیلم را کم کنیم؟

چطور در اینشات حجم فیلم را کم کنیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی به سوال چطور با اینشات حجم فیلم را کم کنید پاسخ داده ایم برای کم حجم کردن ویدیو با گوشی تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید 

4 ماه پیش

146

 چگونه با اینشات پس زمینه فیلم را عوض کنیم؟

چگونه با اینشات پس زمینه فیلم را عوض کنیم؟

یکی از سوالات مهم شما در زمینه اینشات این است که چطور میتوانیم پس زمینه ویدیو را با اینشات عوض کنیم و یا چگونه پس زمینه فیلم را با گوشی سبز کنیم در این مقاله از وب سایت چگونگی به صورت کامل به پاسخ این سوال پرداخته ایم.

5 ماه پیش

2364

چطور با اینشات کلیپ سه تایی درست کنیم؟

چطور با اینشات کلیپ سه تایی درست کنیم؟

در این مقاله آموزشی از وب سایت چگونگی به شما نحوه ساخت کلیپ سه تایی با اینشات را آموزش می دهیم برای قرار دادن سه ویدیو در یک قاب با اینشات این مقاله را تا انتها مطالعه کنید

5 ماه پیش

10136

چگونه در اینشات سرعت فیلم را بالا ببریم؟

چگونه در اینشات سرعت فیلم را بالا ببریم؟

افزایش سرعت فیلم باعث می شود که ویدیو سریعتر به نظر برسد، در این مقاله از وب سایت چگونگی قرار است به نحوه افزایش سرعت ویدیو با اینشات بپردازیم تا انتهای این آموزش با ما همراه باشید

6 ماه پیش

2444