چگونه با اینشات ویدیو را برعکس کنیم؟

یکی از مواردی که در تدوین ویدیو و کلیپ برای جذاب کردن کلیپ ها و ویدیو ها استفاده می شود حالت بر عکس کردن ویدیو است برای مثال شما فرض کنید که در حال راه رفتن به جلو هستید و قرار است از این حرکت یک کیپ چند ثانیه ای تهیه کنید با اموزشی که در وب سایت چگونگی در اختیار شما قرار داده ایم به آسانی و بدون استفاده از کامپیوتر تنها با گوشی شخصی که در دست دارید می توانید این ویدیو را همانند کلیپ هایی که توسط تدوینگران با استفاده از کامپیوتر تدوین می شوید معکوس نموده و به ویدیویتان یک جلوه جذاب اضافه کنید برای برعکس کردن ویدیو با اینشات تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

آموزش تصویری بر عکس کردن ویدیو با اینشات

در قدم اول ابتدا ویدیویی را که قصد دارید بر عکس کنید در اینشات باز نموده و از بین گزینه های باز شده روی گزینه reverse بزنید همانند تصویر راهنمای زیر پیش بروید.

چگونه با اینشات ویدیو را برعکس کنیم

بعد از زدن روی این گزینه با تصویر زیر مواجه میشوید، اجازه دهید مراحل REVERSE کردن انجام شود و به هیج وجه روی کنسل نزنید بعد از تمام شدن کار می توانید ویدیوتان را که حالا بر عکس شده است مشاهده کنید، و در انتها نیز از ویدیو مورد نظر خروجی بگیرید.

کاربرد reverse در اینشات 

کاربرد reverse در اینشات 

برعکس کردن ویدیو یکی از ترفند های جالب دنیای سینما است که کارگردانان بزرگی همچون کرستوفرنولان از این ترفند بسیار استفاده می‌کنند. برای اینکه ویدیوهای خود را جادویی کنید ابتدا لازم است ویدیوی خود را بطوری ضبط کنید که برعکس آن را می ‌خواهید اتفاق بیافتد برای مثال ریختن چایی یا راه رفتن و ... بعد از گرفتن ویدیو به اپلیکیشن inshot نیاز خواهید داشت، ادامه این آموزش رو به صورت کامل در ویدیو بالا توضیح دادیم.

نظرات

نظر خود را بنویسید

مطالب مشابه:
سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات

سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی قرار است به شما نحوه سفید کردن پشت عکس با اینشات را آموزش دهیم تا انتهای این مقاله از وب سایت چگونگی با عنوان سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات با ما همراه باشید.

1 ماه پیش

117

گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی به نحوه قرار دادن عکس روی عکس در اینشات به صورت تصویری و کامل پرداخته ایم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

3 ماه پیش

1761

چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی قصد داریم نحوه برش دادن اهنگ با اینشات را به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش دهیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

4 ماه پیش

3193

چگونه در اینشات روی فیلم متن بنویسیم؟

چگونه در اینشات روی فیلم متن بنویسیم؟

یکی از محبوب‌ ترین برنامه‌های ادیت ویدیو برای اندروید و iOS، برنامه اینشات است. این برنامه دارای امکانات متنوعی برای ویرایش ویدیو است، از جمله امکان افزودن متن. در این مقاله، به آموزش نحوه افزودن متن به ویدیو با استفاده از برنامه اینشات خواهیم پرداخت

5 ماه پیش

2922

چطور در اینشات حجم فیلم را کم کنیم؟

چطور در اینشات حجم فیلم را کم کنیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی به سوال چطور با اینشات حجم فیلم را کم کنید پاسخ داده ایم برای کم حجم کردن ویدیو با گوشی تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید 

5 ماه پیش

210

 چگونه با اینشات پس زمینه فیلم را عوض کنیم؟

چگونه با اینشات پس زمینه فیلم را عوض کنیم؟

یکی از سوالات مهم شما در زمینه اینشات این است که چطور میتوانیم پس زمینه ویدیو را با اینشات عوض کنیم و یا چگونه پس زمینه فیلم را با گوشی سبز کنیم در این مقاله از وب سایت چگونگی به صورت کامل به پاسخ این سوال پرداخته ایم.

6 ماه پیش

3074

چطور با اینشات کلیپ سه تایی درست کنیم؟

چطور با اینشات کلیپ سه تایی درست کنیم؟

در این مقاله آموزشی از وب سایت چگونگی به شما نحوه ساخت کلیپ سه تایی با اینشات را آموزش می دهیم برای قرار دادن سه ویدیو در یک قاب با اینشات این مقاله را تا انتها مطالعه کنید

6 ماه پیش

12582

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

با استفاده از روشی که در این مقاله آموزش میدهیم، می توانید با برنامه اینشات به راحتی لوگو و نوشته را از روی ویدیوهای خود حذف کنید. این کار به شما کمک می کند تا ویدیوهای خود را حرفه ای تر و جذاب تر کنید.

7 ماه پیش

1250

چگونه در اینشات سرعت فیلم را بالا ببریم؟

چگونه در اینشات سرعت فیلم را بالا ببریم؟

افزایش سرعت فیلم باعث می شود که ویدیو سریعتر به نظر برسد، در این مقاله از وب سایت چگونگی قرار است به نحوه افزایش سرعت ویدیو با اینشات بپردازیم تا انتهای این آموزش با ما همراه باشید

7 ماه پیش

2847