چگونه با اینشات پس زمینه فیلم را عوض کنیم؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، ویرایش فیلم به یکی از مهم‌ ترین بخش‌ های تولید محتوا تبدیل شده است. یکی از امکاناتی که می‌تواند به ویرایش فیلم‌ ها جذابیت و تنوع بیشتری ببخشد، تغییر پس زمینه فیلم است. با استفاده از این قابلیت، می‌توان سوژه فیلم را در پس زمینه‌ های مختلف قرار داد و جلوه‌های بصری جدیدی ایجاد کرد. برنامه ‌های مختلفی برای تغییر پس زمینه فیلم وجود دارند. یکی از بهترین و ساده‌ ترین این برنامه‌ ها، اینشات است. این برنامه برای گوشی ‌های هوشمند و تبلت ‌ها طراحی شده است و استفاده از آن بسیار آسان است. در این مقاله، به آموزش تغییر پس زمینه فیلم با اینشات می‌ پردازیم.

همچنین بخوانید: چطور پس زمینه عکس را با اینشات سفید کنیم؟

بهترین برنامه برای حذف پس زمینه فیلم

برای شروع اینکار ابتدا از قسمت ویدیو، تصویر و یا ویدیو مورد نظرمان که قرار است در پس زمینه ویدیو قرار بگیرد انتخاب میکنیم همانند تصویر پایین دقت کنید برای حذف پس زمینه ویدیو با اینشات باید حتما برنامه اینشات شما آپدیت شده باشد پس برنامه اینشات را به اخرین نسخه موجود ارتقا دهید.

بهترین برنامه برای حذف پس زمینه فیلم

بعد از انجام این کار از قسمت pip که قبلا تنها برای حذف کردن پس زمینه تصاویر بود استفاده میکنیم بعد از انتخاب گزینه pip از فضای داخلی دستگاه ویدیویی که قرار است بکگراند آن را حذف کنیم به پروژه اضافه می نماییم، با استفاده از قسمتی که در تصویر زیر با فلش مشخص شده است می توانید ابعاد ویدیو را با ابعاد بکگراند یکی کنید.

 چگونه با اینشات پس زمینه فیلم را عوض کنیم؟

در این مرحله بعد از اینکه ابعاد ویدیو و ابعاد بک گراند را تنظیم کردید از بین ابزارهای اینشات همانند تصویر زیر روی cut out بزنید فقط توجه داشته باشید شما باید به اینترنت متصل باشید تا بتوانید بکگراند فعلی ویدیو را حذف کنید.

حذف پس زمینه ویدیو

همانطور که میبنید طبق تصویر زیر بک گراند ویدیو ما به راحتی تغییر کرده است بهتر است ویدیو هایی را برای حذف پس زمینه انتخاب کنید که بک گراند اصلی آن ها ساده تر بوده و شلوغ نباشد. بعد از انجام مرحله اخر به راحتی می توانید از ویدیو خروجی بگیرید.

حذف پس زمینه ویدیو با اینشات

نکته مهم: گاها برای شما این سوال پیش می آید که چرا با انجام دادن آموزش بالا هم پس زمینه ویدیو حذف نمی شود دقت کنید که برای اینکه بتوانید پس زمینه ویدیو را حذف کنید نیاز است که رنگ پس زمینه و رنگ لباس با هم در تضاد باشند و به عبارتی باید رنگ ها کاملا مخالف هم باشند.

 امیدواریم از این مقاله از وب سایت چگونگی تحت عنوان راهنمای تصویری حذف پس زمینه ویدیو با اینشات استفاده کنید.

نظرات

نظر خود را بنویسید

مطالب مشابه:
سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات

سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی قرار است به شما نحوه سفید کردن پشت عکس با اینشات را آموزش دهیم تا انتهای این مقاله از وب سایت چگونگی با عنوان سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات با ما همراه باشید.

۴ هفته پیش

64

گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی به نحوه قرار دادن عکس روی عکس در اینشات به صورت تصویری و کامل پرداخته ایم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

2 ماه پیش

1037

چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی قصد داریم نحوه برش دادن اهنگ با اینشات را به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش دهیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

3 ماه پیش

2392

چگونه در اینشات روی فیلم متن بنویسیم؟

چگونه در اینشات روی فیلم متن بنویسیم؟

یکی از محبوب‌ ترین برنامه‌های ادیت ویدیو برای اندروید و iOS، برنامه اینشات است. این برنامه دارای امکانات متنوعی برای ویرایش ویدیو است، از جمله امکان افزودن متن. در این مقاله، به آموزش نحوه افزودن متن به ویدیو با استفاده از برنامه اینشات خواهیم پرداخت

4 ماه پیش

2335

چگونه با اینشات ویدیو را برعکس کنیم؟

چگونه با اینشات ویدیو را برعکس کنیم؟

در این ویدیوی آموزشی از وب سایت چگونگی به نحوه معکوس و Reverse کردن ویدیو در نرم افزار اینشات و یا همان بر عکس کردن ویدیو پرداخته ایم و به راحتی با چند حرکت می توانیم ویدیو را برعکس کنیم، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

4 ماه پیش

1646

چطور در اینشات حجم فیلم را کم کنیم؟

چطور در اینشات حجم فیلم را کم کنیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی به سوال چطور با اینشات حجم فیلم را کم کنید پاسخ داده ایم برای کم حجم کردن ویدیو با گوشی تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید 

4 ماه پیش

145

چطور با اینشات کلیپ سه تایی درست کنیم؟

چطور با اینشات کلیپ سه تایی درست کنیم؟

در این مقاله آموزشی از وب سایت چگونگی به شما نحوه ساخت کلیپ سه تایی با اینشات را آموزش می دهیم برای قرار دادن سه ویدیو در یک قاب با اینشات این مقاله را تا انتها مطالعه کنید

5 ماه پیش

10129

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

با استفاده از روشی که در این مقاله آموزش میدهیم، می توانید با برنامه اینشات به راحتی لوگو و نوشته را از روی ویدیوهای خود حذف کنید. این کار به شما کمک می کند تا ویدیوهای خود را حرفه ای تر و جذاب تر کنید.

6 ماه پیش

1201

چگونه در اینشات سرعت فیلم را بالا ببریم؟

چگونه در اینشات سرعت فیلم را بالا ببریم؟

افزایش سرعت فیلم باعث می شود که ویدیو سریعتر به نظر برسد، در این مقاله از وب سایت چگونگی قرار است به نحوه افزایش سرعت ویدیو با اینشات بپردازیم تا انتهای این آموزش با ما همراه باشید

6 ماه پیش

2443