چگونگی حذف کردن قسمتی از فیلم با اینشات

زمانی که در حال تدوین ویدیو هستیم یکی از مهم ترین مواردی که برایمان سوال پیش می آید این است که چگونه می توانیم بخش هایی از ویدیو را که مورد نظرمان نیست حذف کنیم یکی از راحت ترین راه ها برای حذف قسمتی از ویدیو در گوشی استفاده از نرم افزار اینشات است، شما به استفاده از گزینه split در اینشات می توانید ویدیو را تقسیم بندی کرده و هر بخش را که میخواهید حذف کنید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا نحوه حذف کردن بخش هایی از ویدیو را با هم آموزش ببینیم.

همچنین بخوانید: چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

چگونه وسط یک فیلم را حذف کنیم؟

برای اینکار ابتدا وارد نرم افزار اینشات بشوید و ویدیو مورد نظرتان را مطابق با تصویر پایین انتخاب کنید  روی ویدیو بزنید  و از بین ابزارهای اینشات گزینه split را انتخاب کنید زمانی که روی گزینه split زدید  ویدیو شما به دو قسمت تقسیم می شود و در این قسمت می توانید ویدیو خود را حذف کنید یا روی آن یک فیلتر و ... اعمال کنید

چگونه وسط یک فیلم را حذف کنیم

ساده ترین روش برش فیلم

اگر تمایل دارید یک قسمت از ویدیو را حذف کنید، می توانید آن را با استفاده از ویژگی Split در اینشات برش دهید. این ویژگی به شما امکان می دهد ویدیو را به چندین قسمت مساوی یا غیر مساوی تقسیم کنید. برای انجام این کار، خط سبز را که یک دایره کوچک در وسط دارد به محل برش بکشید. سپس روی دکمه Multi Split کلیک کنید.

 

نظرات

نظر خود را بنویسید

مطالب مشابه:
سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات

سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی قرار است به شما نحوه سفید کردن پشت عکس با اینشات را آموزش دهیم تا انتهای این مقاله از وب سایت چگونگی با عنوان سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات با ما همراه باشید.

2 ماه پیش

166

گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی به نحوه قرار دادن عکس روی عکس در اینشات به صورت تصویری و کامل پرداخته ایم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

4 ماه پیش

2484

چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی قصد داریم نحوه برش دادن اهنگ با اینشات را به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش دهیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

5 ماه پیش

3884

چگونه در اینشات روی فیلم متن بنویسیم؟

چگونه در اینشات روی فیلم متن بنویسیم؟

یکی از محبوب‌ ترین برنامه‌های ادیت ویدیو برای اندروید و iOS، برنامه اینشات است. این برنامه دارای امکانات متنوعی برای ویرایش ویدیو است، از جمله امکان افزودن متن. در این مقاله، به آموزش نحوه افزودن متن به ویدیو با استفاده از برنامه اینشات خواهیم پرداخت

6 ماه پیش

3434

چگونه با اینشات ویدیو را برعکس کنیم؟

چگونه با اینشات ویدیو را برعکس کنیم؟

در این ویدیوی آموزشی از وب سایت چگونگی به نحوه معکوس و Reverse کردن ویدیو در نرم افزار اینشات و یا همان بر عکس کردن ویدیو پرداخته ایم و به راحتی با چند حرکت می توانیم ویدیو را برعکس کنیم، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

6 ماه پیش

2923

چطور در اینشات حجم فیلم را کم کنیم؟

چطور در اینشات حجم فیلم را کم کنیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی به سوال چطور با اینشات حجم فیلم را کم کنید پاسخ داده ایم برای کم حجم کردن ویدیو با گوشی تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید 

6 ماه پیش

267

 چگونه با اینشات پس زمینه فیلم را عوض کنیم؟

چگونه با اینشات پس زمینه فیلم را عوض کنیم؟

یکی از سوالات مهم شما در زمینه اینشات این است که چطور میتوانیم پس زمینه ویدیو را با اینشات عوض کنیم و یا چگونه پس زمینه فیلم را با گوشی سبز کنیم در این مقاله از وب سایت چگونگی به صورت کامل به پاسخ این سوال پرداخته ایم.

7 ماه پیش

3695

چطور با اینشات کلیپ سه تایی درست کنیم؟

چطور با اینشات کلیپ سه تایی درست کنیم؟

در این مقاله آموزشی از وب سایت چگونگی به شما نحوه ساخت کلیپ سه تایی با اینشات را آموزش می دهیم برای قرار دادن سه ویدیو در یک قاب با اینشات این مقاله را تا انتها مطالعه کنید

7 ماه پیش

14478

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

با استفاده از روشی که در این مقاله آموزش میدهیم، می توانید با برنامه اینشات به راحتی لوگو و نوشته را از روی ویدیوهای خود حذف کنید. این کار به شما کمک می کند تا ویدیوهای خود را حرفه ای تر و جذاب تر کنید.

8 ماه پیش

1303