چگونه در اینشات سرعت فیلم را بالا ببریم؟

این روزها اکثر ویدیوهایی که در سوشال مدیاهای مختلف وایرال می شوند در حد چند ثانیه هستند، فکر کنید ویدیویی را قرار است در یک شبکه اجتماعی قرار دهید اما حدودا چند دقیقه است در این زمان شما نیاز دارید که ویدیو را کوتاه تر کنید و برای اینکار یا باید ویدیویتان را برش دهید که اصولی و درست نیست زیرا ممکن است بخشی از فیلم را با این کار از دست بدهید، بهترین روش افزایش سرعت فیلم است که خوشبختانه این قابلیت در اینشات فراهم شده است، در این مقاله از وب سایت چگونگی قرار است به نحوه افزایش سرعت ویدیو با اینشات بپردازیم تا انتهای این آموزش با ما همراه باشید. افزایش سرعت فیلم باعث می شود که ویدیو سریعتر به نظر برسد. این می تواند برای ایجاد حس اکشن یا هیجان استفاده شود. به عنوان مثال، می توانید سرعت یک فیلم ورزشی را برای برجسته کردن حرکت بازیکنان افزایش دهید.

چگونه سرعت ویدیو را بیشتر کنیم؟

مرحله اول: در مرحله اول ویدیو مورد نظرتان را در اینشات باز کنید برای مثال ویدیو انتخابی ماحدودا 10 ثانیه است که میخواهیم سرعت ویدیو را با اینشات افزایش دهیم و به حدود 5 ثانیه برسانیم، برای شروع کار همانند تصویر زیر در بخش تایم لاین روی speed بزنید.

چگونه در اینشات سرعت فیلم را بالا ببریم؟

در مرحله دوم بعد از انجام مراحل بالا بعد از انتخاب گزینه speed  با بخش زیر رو برو می شوید در این قسمت در صورتی که نوار اسکرول را که با فلش مشخص شده است به سمت راست ببرید سرعت ویدیو زیادتر می شود و اگر به سمت چپ ببرید سرعت ویدیو کمتر می شود شما می توانید در هر مرحله بعد از انجام روی قسمت پلی بزنید و تغییرات ویدیو را نیز مشاهده کنید  و بعد از انجام این کار روی تیک بزنید و در انتها روی Save زده و از ویدیو خروجی mp4 بگیرید. 

 افزایش سرعت ویدیو با اینشات

امیدواریم از این مقاله از وب سایت چگونگی استفاده کرده باشید اگر آموزش سرعت دادن ویدیو با اینشات برای شما مفید بوده لطفا برای ما نظر ثبت کنید.

نظرات

نظر خود را بنویسید

مطالب مشابه:
سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات

سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی قرار است به شما نحوه سفید کردن پشت عکس با اینشات را آموزش دهیم تا انتهای این مقاله از وب سایت چگونگی با عنوان سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات با ما همراه باشید.

۴ هفته پیش

65

گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی به نحوه قرار دادن عکس روی عکس در اینشات به صورت تصویری و کامل پرداخته ایم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

2 ماه پیش

1037

چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی قصد داریم نحوه برش دادن اهنگ با اینشات را به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش دهیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

3 ماه پیش

2395

چگونه در اینشات روی فیلم متن بنویسیم؟

چگونه در اینشات روی فیلم متن بنویسیم؟

یکی از محبوب‌ ترین برنامه‌های ادیت ویدیو برای اندروید و iOS، برنامه اینشات است. این برنامه دارای امکانات متنوعی برای ویرایش ویدیو است، از جمله امکان افزودن متن. در این مقاله، به آموزش نحوه افزودن متن به ویدیو با استفاده از برنامه اینشات خواهیم پرداخت

4 ماه پیش

2337

چگونه با اینشات ویدیو را برعکس کنیم؟

چگونه با اینشات ویدیو را برعکس کنیم؟

در این ویدیوی آموزشی از وب سایت چگونگی به نحوه معکوس و Reverse کردن ویدیو در نرم افزار اینشات و یا همان بر عکس کردن ویدیو پرداخته ایم و به راحتی با چند حرکت می توانیم ویدیو را برعکس کنیم، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

4 ماه پیش

1646

چطور در اینشات حجم فیلم را کم کنیم؟

چطور در اینشات حجم فیلم را کم کنیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی به سوال چطور با اینشات حجم فیلم را کم کنید پاسخ داده ایم برای کم حجم کردن ویدیو با گوشی تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید 

4 ماه پیش

146

 چگونه با اینشات پس زمینه فیلم را عوض کنیم؟

چگونه با اینشات پس زمینه فیلم را عوض کنیم؟

یکی از سوالات مهم شما در زمینه اینشات این است که چطور میتوانیم پس زمینه ویدیو را با اینشات عوض کنیم و یا چگونه پس زمینه فیلم را با گوشی سبز کنیم در این مقاله از وب سایت چگونگی به صورت کامل به پاسخ این سوال پرداخته ایم.

5 ماه پیش

2364

چطور با اینشات کلیپ سه تایی درست کنیم؟

چطور با اینشات کلیپ سه تایی درست کنیم؟

در این مقاله آموزشی از وب سایت چگونگی به شما نحوه ساخت کلیپ سه تایی با اینشات را آموزش می دهیم برای قرار دادن سه ویدیو در یک قاب با اینشات این مقاله را تا انتها مطالعه کنید

5 ماه پیش

10136

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

با استفاده از روشی که در این مقاله آموزش میدهیم، می توانید با برنامه اینشات به راحتی لوگو و نوشته را از روی ویدیوهای خود حذف کنید. این کار به شما کمک می کند تا ویدیوهای خود را حرفه ای تر و جذاب تر کنید.

6 ماه پیش

1202