چگونگی متحرک کردن متن در اینشات

 

مطمئنا اگر شما هم در حال یادگیری این آموزش هستید چندین بار به این چالش بر خورده اید که ویدیوی اختصاصی که در سایت، پیج و یا ... بارگذاری میکنید و برای آن زحمت کشیده اید بدون اینکه نامی از شما درج شود در وب سایت ها و یا پیج های دیگر آپلود می شود، برای حل این مشکل تنها راهی که می تواند کمک کند استفاده از متن های متحرک است برای مثال فرض کنید شما ویدیویی را از طبیعت گرفته اید و قصد دارید آن را منتشر کنید برای اینکه آموزش ویدیویی شما به صورت کپی رایت منتشر نشود باید از متحرک سازی متن استفاده کنید همچون ویدیو آموزشی که در این صفحه برای شما بارگذاری شده است به راحتی می توانید به متحرک سازی متن با اینشات بپردازید.

ابتدا همچون ویدیو به سراغ اینشات می رویم و ویدیو مورد نظرمان را در اینشات آپلود میکنیم بعد از اینکه موارد مربوط به ابعاد ویدیو را با توجه به سلیقه خود انجام دادید وارد بخش متن می شوید متن مورد نظر خود را تایپ میکنید بهتر است که روی ویدیو های اختصاصیتان آدرس پیج و یا ادرس وب سایت باشد بعد از تایپ متن نیز رنگ بندی، فونت و ... را تنظیم میکنید و همانند ویدیو روی متن نوشته شده در تایم لاین ضربه زده و در  انتهای متن گزینه clip end  را میزنیم تا متن تا انتهای ویدیو کشیده شود.

بعد از انجام مراحل بالا از بین گزینه ها گزینه کی فرم را انتخاب میکنیم و در بخش های مختلف ویدیو قرار میدهیم بعد از یک بار پلی کردن ویدیو متوجه میشویم که متن به صورت متحرک در حرکت است و این باعث می شود که ویدیو شما با اسم پیج و سایتتان قابل کپی باشد، امیدواریم از این ویدیوی آموزشی نحوه متحرک سازی متن در اینشات استفاده کنید. 

همچنین بخوانید: تغییر ابعاد ویدیو با اینشات

نظرات

نظر خود را بنویسید

مطالب مشابه:
چگونه کیفیت فیلم را در اینشات بالا ببریم؟

چگونه کیفیت فیلم را در اینشات بالا ببریم؟

در این مقاله، به بررسی روش‌ های افزایش کیفیت فیلم در اینشات می‌ پردازیم. با استفاده از این روش‌ ها، می‌توانید کیفیت فیلم‌ های خود را در اینشات به طور قابل توجهی بهبود ببخشید.

4 روز پیش

75

چطور در اینشات عکس را تار کنیم؟

چطور در اینشات عکس را تار کنیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی به شما نحوه تار کردن عکس و ویدیو با اینشات را به صورت کامل و با راهنمای تصویری توضیح داده ایم برای آموزش تار کردن عکس با گوشی تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

۱ هفته پیش

256

چطور در اینشات صدای ویدیو را قطع کنیم؟

چطور در اینشات صدای ویدیو را قطع کنیم؟

تو این وبلاگ آموزشی از وب سایت چگونگی به صورت کامل نحوه حذف صدا از ویدیو با اینشات رو به شما توضیح دادیم برای آموزش تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید

۲ هفته پیش

69

چگونگی حذف کردن قسمتی از فیلم با اینشات

چگونگی حذف کردن قسمتی از فیلم با اینشات

در این مقاله آموزشی از وب سایت چگونگی قرار است نحوه برش دادن فیلم و حذف کردن قسمتی از ویدیو را با استفاده از ابزار split اینشات را آموزش ببینیم برای اینکه بتوانید قسمتی از ویدیو را با اینشات حذف کنید با ما همراه باشید.

1 ماه پیش

360

جدا کردن صدا از فیلم در اینشات

جدا کردن صدا از فیلم در اینشات

در این قسمت از آموزش اینشات به آموزش برداشتن صدا از روی فیلم پرداخته ایم شما تنها با استفاده از اینشات می توانید صدا را از ویدیو استخراج کنید برای یادگیری این آموزش تا انتهای بلاگ با ما همراه باشید

1 ماه پیش

1569

چگونگی اضافه كردن لوگو در اينشات

چگونگی اضافه كردن لوگو در اينشات

در این وبلاگ آموزشی از وب سایت چگونگی قصد داریم چگونگی اضافه کردن لوگو در برنامه اینشات را به شما توضیح دهیم با ما همراه باشید

4 ماه پیش

288

آموزش تغییر اندازه ویدیو و عکس در اینشات

آموزش تغییر اندازه ویدیو و عکس در اینشات

در این وبلاگ آموزشی از وب سایت چگونگی قرار هست به شما آموزش تغییر اندازه ویدیو و عکس در اینشات را آموزش دهیم با ما همراه باشید.

4 ماه پیش

1154

آموزش تغییر پس زمینه عکس با برنامه اینشات

آموزش تغییر پس زمینه عکس با برنامه اینشات

در این بلاگ آموزشی از وب سایت چگونگی قصد داریم به شما نحوه تغییر پس زمینه عکس با برنامه اینشات و حذف عکس پس زمینه در اینشات را آموزش دهیم

5 ماه پیش

1750

آموزش اضافه کردن فونت به اینشات

آموزش اضافه کردن فونت به اینشات

در این مطلب از وب سایت چگونگی در رابطه با آموزش اینشات قصد داریم نحوه اضافه کردن فونت فارسی به اینشات را به شما آموزش دهیم

5 ماه پیش

263

چگونگی گرفتن خروجی با این شات

چگونگی گرفتن خروجی با این شات

در این قسمت از آموزش وب سایت چگونگی در رابطه با نرم افزار اینشات به نحوه گرفتن خروجی با این شات پرداخته ایم، بعد از مطالعه این بلاگ به راحتی می توانید از ویدیوهایتان در این شات خروجی بگیرید.

5 ماه پیش

167