چگونگی متحرک کردن متن در اینشات

 

مطمئنا اگر شما هم در حال یادگیری این آموزش هستید چندین بار به این چالش بر خورده اید که ویدیوی اختصاصی که در سایت، پیج و یا ... بارگذاری میکنید و برای آن زحمت کشیده اید بدون اینکه نامی از شما درج شود در وب سایت ها و یا پیج های دیگر آپلود می شود، برای حل این مشکل تنها راهی که می تواند کمک کند استفاده از متن های متحرک است برای مثال فرض کنید شما ویدیویی را از طبیعت گرفته اید و قصد دارید آن را منتشر کنید برای اینکه آموزش ویدیویی شما به صورت کپی رایت منتشر نشود باید از متحرک سازی متن استفاده کنید همچون ویدیو آموزشی که در این صفحه برای شما بارگذاری شده است به راحتی می توانید به متحرک سازی متن با اینشات بپردازید.

ابتدا همچون ویدیو به سراغ اینشات می رویم و ویدیو مورد نظرمان را در اینشات آپلود میکنیم بعد از اینکه موارد مربوط به ابعاد ویدیو را با توجه به سلیقه خود انجام دادید وارد بخش متن می شوید متن مورد نظر خود را تایپ میکنید بهتر است که روی ویدیو های اختصاصیتان آدرس پیج و یا ادرس وب سایت باشد بعد از تایپ متن نیز رنگ بندی، فونت و ... را تنظیم میکنید و همانند ویدیو روی متن نوشته شده در تایم لاین ضربه زده و در  انتهای متن گزینه clip end  را میزنیم تا متن تا انتهای ویدیو کشیده شود.

بعد از انجام مراحل بالا از بین گزینه ها گزینه کی فرم را انتخاب میکنیم و در بخش های مختلف ویدیو قرار میدهیم بعد از یک بار پلی کردن ویدیو متوجه میشویم که متن به صورت متحرک در حرکت است و این باعث می شود که ویدیو شما با اسم پیج و سایتتان قابل کپی باشد، امیدواریم از این ویدیوی آموزشی نحوه متحرک سازی متن در اینشات استفاده کنید. 

همچنین بخوانید: نحوه ایجاد متن روی ویدیو با اینشات

نظرات

نظر خود را بنویسید

مطالب مشابه:
سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات

سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی قرار است به شما نحوه سفید کردن پشت عکس با اینشات را آموزش دهیم تا انتهای این مقاله از وب سایت چگونگی با عنوان سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات با ما همراه باشید.

2 ماه پیش

166

گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی به نحوه قرار دادن عکس روی عکس در اینشات به صورت تصویری و کامل پرداخته ایم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

4 ماه پیش

2482

چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی قصد داریم نحوه برش دادن اهنگ با اینشات را به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش دهیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

5 ماه پیش

3880

چگونه در اینشات روی فیلم متن بنویسیم؟

چگونه در اینشات روی فیلم متن بنویسیم؟

یکی از محبوب‌ ترین برنامه‌های ادیت ویدیو برای اندروید و iOS، برنامه اینشات است. این برنامه دارای امکانات متنوعی برای ویرایش ویدیو است، از جمله امکان افزودن متن. در این مقاله، به آموزش نحوه افزودن متن به ویدیو با استفاده از برنامه اینشات خواهیم پرداخت

6 ماه پیش

3432

چگونه با اینشات ویدیو را برعکس کنیم؟

چگونه با اینشات ویدیو را برعکس کنیم؟

در این ویدیوی آموزشی از وب سایت چگونگی به نحوه معکوس و Reverse کردن ویدیو در نرم افزار اینشات و یا همان بر عکس کردن ویدیو پرداخته ایم و به راحتی با چند حرکت می توانیم ویدیو را برعکس کنیم، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

6 ماه پیش

2921

چطور در اینشات حجم فیلم را کم کنیم؟

چطور در اینشات حجم فیلم را کم کنیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی به سوال چطور با اینشات حجم فیلم را کم کنید پاسخ داده ایم برای کم حجم کردن ویدیو با گوشی تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید 

6 ماه پیش

266

 چگونه با اینشات پس زمینه فیلم را عوض کنیم؟

چگونه با اینشات پس زمینه فیلم را عوض کنیم؟

یکی از سوالات مهم شما در زمینه اینشات این است که چطور میتوانیم پس زمینه ویدیو را با اینشات عوض کنیم و یا چگونه پس زمینه فیلم را با گوشی سبز کنیم در این مقاله از وب سایت چگونگی به صورت کامل به پاسخ این سوال پرداخته ایم.

7 ماه پیش

3694

چطور با اینشات کلیپ سه تایی درست کنیم؟

چطور با اینشات کلیپ سه تایی درست کنیم؟

در این مقاله آموزشی از وب سایت چگونگی به شما نحوه ساخت کلیپ سه تایی با اینشات را آموزش می دهیم برای قرار دادن سه ویدیو در یک قاب با اینشات این مقاله را تا انتها مطالعه کنید

7 ماه پیش

14475

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

با استفاده از روشی که در این مقاله آموزش میدهیم، می توانید با برنامه اینشات به راحتی لوگو و نوشته را از روی ویدیوهای خود حذف کنید. این کار به شما کمک می کند تا ویدیوهای خود را حرفه ای تر و جذاب تر کنید.

8 ماه پیش

1303