چگونگی حذف لوگوی اینشات

چگونگی حذف لوگوی اینشات

نوشته از سحر علیزاده

جمعه، 01 اردیبهشت 1402

16149

همچنین بخوانید: حذف نوشته و لوگو از روی ویدیو با اینشات

زمانی که در حال ویرایش کردن یک ویدیو و یا تولید محتوا با برنامه InShot هستیم، لوگو اینشات را در کنار ویدیو مورد نظرمان مشاهده خواهیم کرد، به دلیل اینکه ما از نسخه رایگان برنامه اینشات استفاده میکنیم چنین مشکلی به وجود امده است اما ما در وب سایت چگونگی روشی را به شما آموزش میدهیم که بدون دردسر بتوانید لوگوی اینشات را از ویدیو ها بردارید البته برای حذف لوگوی اینشات راه های زیادی وجود دارد برای مثال یکی از این راه ها دانلود نسخه غیر رایگان اینشات یعنی InShot pro  است اما نیاز به این کارها نیست طبق تصویر زیر می توانید به راحتی لوگوی اینشات را حذف نمایید.

 

اموزش کامل اینشات

در مرحله اول بعد از اضافه کردن ویدیو مورد نظرتان همانند تصویر پایین لوگوی اینشات را مشاهده خواهید کرد در کنار لوگو همانطور که در تصویر مشخص شده است علامت ضربدر کوچکی را میبیند ابتدا روی آن بزنید 

حذف لوگوی اینشات

همچنین بخوانید: نحوه تار کردن عکس با اینشات

در مرحله دوم  با عکس زیر روبروی خواهید شد که نیاز است برای حذف لوگوی اینشات یا نسخه InShot pro  را دانلود کنید و روی گزینه اول بزنید و در غیر اینصورت میتوانید با دیدن یک ویدیو کوتاه به راحتی لوگو را حذف نمایید برای این کار تنها کافی است روی  free remove بزنید 

حذف لوگوی اینشات

آموزش رایگان نحوه حذف واترمارک اینشات

در این بلاگ تصویری از وب سایت چگونگی به صورت رایگان به شما نحوه حذف واترمارک اینشات را توضیح داده ایم از آنجایی که داشتن لوگو روی ویدیو جنبه بصری خوبی ندارد لازم است که هنگام تدوین کلیپ هرگونه لوگویی را از روی ویدیو حذف کنید، نرم افزار اینشات همانطور که در بالا هم گفته شد در نسخه رایگان خود بر روی تمامی ویدیو ها لوگوی اینشات را اضافه میکنند اما شما به راحتی با چند ترفند ساده  که در بالا گفته شد می توانید این لوگو را از روی ویدیو ها حذف کنید امیدواریم این مقاله اموزشی از نرم افزار اینشات برای شما مفید باشد.

نظرات

نظر خود را بنویسید

مطالب مشابه:
سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات

سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی قرار است به شما نحوه سفید کردن پشت عکس با اینشات را آموزش دهیم تا انتهای این مقاله از وب سایت چگونگی با عنوان سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات با ما همراه باشید.

۴ هفته پیش

64

گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی به نحوه قرار دادن عکس روی عکس در اینشات به صورت تصویری و کامل پرداخته ایم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

2 ماه پیش

1037

چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی قصد داریم نحوه برش دادن اهنگ با اینشات را به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش دهیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

3 ماه پیش

2393

چگونه در اینشات روی فیلم متن بنویسیم؟

چگونه در اینشات روی فیلم متن بنویسیم؟

یکی از محبوب‌ ترین برنامه‌های ادیت ویدیو برای اندروید و iOS، برنامه اینشات است. این برنامه دارای امکانات متنوعی برای ویرایش ویدیو است، از جمله امکان افزودن متن. در این مقاله، به آموزش نحوه افزودن متن به ویدیو با استفاده از برنامه اینشات خواهیم پرداخت

4 ماه پیش

2335

چگونه با اینشات ویدیو را برعکس کنیم؟

چگونه با اینشات ویدیو را برعکس کنیم؟

در این ویدیوی آموزشی از وب سایت چگونگی به نحوه معکوس و Reverse کردن ویدیو در نرم افزار اینشات و یا همان بر عکس کردن ویدیو پرداخته ایم و به راحتی با چند حرکت می توانیم ویدیو را برعکس کنیم، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

4 ماه پیش

1646

چطور در اینشات حجم فیلم را کم کنیم؟

چطور در اینشات حجم فیلم را کم کنیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی به سوال چطور با اینشات حجم فیلم را کم کنید پاسخ داده ایم برای کم حجم کردن ویدیو با گوشی تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید 

4 ماه پیش

145

 چگونه با اینشات پس زمینه فیلم را عوض کنیم؟

چگونه با اینشات پس زمینه فیلم را عوض کنیم؟

یکی از سوالات مهم شما در زمینه اینشات این است که چطور میتوانیم پس زمینه ویدیو را با اینشات عوض کنیم و یا چگونه پس زمینه فیلم را با گوشی سبز کنیم در این مقاله از وب سایت چگونگی به صورت کامل به پاسخ این سوال پرداخته ایم.

5 ماه پیش

2363

چطور با اینشات کلیپ سه تایی درست کنیم؟

چطور با اینشات کلیپ سه تایی درست کنیم؟

در این مقاله آموزشی از وب سایت چگونگی به شما نحوه ساخت کلیپ سه تایی با اینشات را آموزش می دهیم برای قرار دادن سه ویدیو در یک قاب با اینشات این مقاله را تا انتها مطالعه کنید

5 ماه پیش

10130

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

با استفاده از روشی که در این مقاله آموزش میدهیم، می توانید با برنامه اینشات به راحتی لوگو و نوشته را از روی ویدیوهای خود حذف کنید. این کار به شما کمک می کند تا ویدیوهای خود را حرفه ای تر و جذاب تر کنید.

6 ماه پیش

1201