نحوه گذاشتن آهنگ روی ویدیو با اینشات

اگر از تلفن همراه اندرویدی یا iOS استفاده می‌کنید، می‌توانید از InShot برای اضافه کردن فایل صوتی یا آهنگ به ویدیو استفاده کنید. این برنامه در هر دو فروشگاه App و Google Play موجود است. InShot برای اضافه کردن موسیقی به یک ویدیو و انتشار آن در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند YouTube، Instagram، Tik Tok یا Twitter ایده‌آل است.در اینجا نحوه اضافه کردن صدا به ویدیو در iPhone یا Android با استفاده از InShot آمده است:

همچنین بخوانید: تبدیل فرمت Aac To Mp3 با 3 سایت رایگان

چگونگی قرار دادن صدا روی فیلم:

در ابتدا برنامه اینشات را باز کنید، و همانند صفحه زیر به سراغ پنجره ویدیو بروید ابتدا از لیست گالری گوشی ویدیویی که قصد دارید روی آن صدا گذاری کنید را انتخاب کنید.

قرار دادن اهنگ روی ویدیو

2. بعد از انجام این مرحله و بارگذاری کلیپ مورد نظر از نوار ابزار اینشات همانند تصویر زیر گزینه music  را انتخاب میکنیم

نحوه گذاشتن آهنگ روی ویدیو با اینشات

چگونه با اینشات روی فیلم اهنگ بگذاریم

3. بعد از انجام مراحل بالا صفحه ای همانند تصویر زیر باز می شود، سه گزینه music, effect,record هر کدام برای مورد خاصی به کار می رود برای اینکه بتوانید اهنگی را روی ویدیو قرار بدهید که در حافظه گوشی قرار دارد روی گزینه موزیک بزنید.

در این بخش گزینه اول برای زمانی است که شما قصد دارید اهنگ ویدیویی را روی ویدیو مورد نظرتان بگذارید در این شرایط نیاز است که اهنگ از ویدیو جدا شود اگر نحوه استخراج اهنگ از ویدیو در اینشات را نمیدانید به صفحه " استخراج صدا از فیلم با اینشات " را مطالعه نمایید.

شماره 2: در این قسمت شما به راحتی می توانید از حافظه گوشی اهنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید و به ویدیو اضافه کنید، همچنین اگر تمایل دارید آموزش اینشات را به صورت کامل دریافت کنید می توانید از " آموزش صفر تا صد اینشات " بازدید نمایید.

نظرات

نظر خود را بنویسید

مطالب مشابه:
سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات

سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی قرار است به شما نحوه سفید کردن پشت عکس با اینشات را آموزش دهیم تا انتهای این مقاله از وب سایت چگونگی با عنوان سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات با ما همراه باشید.

1 ماه پیش

117

گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی به نحوه قرار دادن عکس روی عکس در اینشات به صورت تصویری و کامل پرداخته ایم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

3 ماه پیش

1761

چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی قصد داریم نحوه برش دادن اهنگ با اینشات را به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش دهیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

4 ماه پیش

3193

چگونه در اینشات روی فیلم متن بنویسیم؟

چگونه در اینشات روی فیلم متن بنویسیم؟

یکی از محبوب‌ ترین برنامه‌های ادیت ویدیو برای اندروید و iOS، برنامه اینشات است. این برنامه دارای امکانات متنوعی برای ویرایش ویدیو است، از جمله امکان افزودن متن. در این مقاله، به آموزش نحوه افزودن متن به ویدیو با استفاده از برنامه اینشات خواهیم پرداخت

5 ماه پیش

2922

چگونه با اینشات ویدیو را برعکس کنیم؟

چگونه با اینشات ویدیو را برعکس کنیم؟

در این ویدیوی آموزشی از وب سایت چگونگی به نحوه معکوس و Reverse کردن ویدیو در نرم افزار اینشات و یا همان بر عکس کردن ویدیو پرداخته ایم و به راحتی با چند حرکت می توانیم ویدیو را برعکس کنیم، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

5 ماه پیش

2224

چطور در اینشات حجم فیلم را کم کنیم؟

چطور در اینشات حجم فیلم را کم کنیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی به سوال چطور با اینشات حجم فیلم را کم کنید پاسخ داده ایم برای کم حجم کردن ویدیو با گوشی تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید 

5 ماه پیش

210

 چگونه با اینشات پس زمینه فیلم را عوض کنیم؟

چگونه با اینشات پس زمینه فیلم را عوض کنیم؟

یکی از سوالات مهم شما در زمینه اینشات این است که چطور میتوانیم پس زمینه ویدیو را با اینشات عوض کنیم و یا چگونه پس زمینه فیلم را با گوشی سبز کنیم در این مقاله از وب سایت چگونگی به صورت کامل به پاسخ این سوال پرداخته ایم.

6 ماه پیش

3074

چطور با اینشات کلیپ سه تایی درست کنیم؟

چطور با اینشات کلیپ سه تایی درست کنیم؟

در این مقاله آموزشی از وب سایت چگونگی به شما نحوه ساخت کلیپ سه تایی با اینشات را آموزش می دهیم برای قرار دادن سه ویدیو در یک قاب با اینشات این مقاله را تا انتها مطالعه کنید

6 ماه پیش

12582

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

با استفاده از روشی که در این مقاله آموزش میدهیم، می توانید با برنامه اینشات به راحتی لوگو و نوشته را از روی ویدیوهای خود حذف کنید. این کار به شما کمک می کند تا ویدیوهای خود را حرفه ای تر و جذاب تر کنید.

7 ماه پیش

1250