چگونه با برنامه اینشات رنگ لباس را عوض کنیم؟

چگونه با برنامه اینشات رنگ لباس را عوض کنیم؟ یکی از سوالاتی است که در زمان طراحی عکس با گوشی ممکن است برای شما پیش بیاید در این مقاله از وب سایت چگونگی به اموزش تغییر رنگ لباس با اینشات پرداخته ایم. تغییر رنگ لباس در اینشات ممکن است یک کار پیچیده به نظر برسد اما در اینجا راحت ترین روش عوض کردن رنگ لباس با اینشات رو یاد میگیریم، برای به دست آوردن نتیجه‌ای خوب، باید به سایه‌ ها و تون‌ های مختلف رنگ لباس ها توجه کنید.

همچنین بخوانید: چطور با اینشات ویدیو را برعکس کنیم؟

 مرحله اول: ابتدا عکس مورد نظرتان را در اینشات باز کنید و در بخش ابزارهای پایین اینشات به دنبال adjust در اینشات فارسی تنظیم کردن بروید همانند تصویر زیر

اموزش تغییر رنگ لباس با اینشات

مرحله دوم: در این مرحله بعد از اینکه روی ابزار Adjust کلیک کردید صفحه ای همانند تصویر زیر برای شما باز می شود برای اینکه بتوانید رنگ لباس را عوض کنید باید به سراغ بخش HSL بروید در این قسمت گزینه های HUE, SATURATION,LUMINANCE را می بینید برای تغییر رنگ کلی لباس به سراغ HUE بروید حال در این قسمت به راحتی می توانید با تغییر دادن توناژ های رنگی رنگ لباس مورد نظرتان را عوض کنید توجه داشته باشید با توجه به رنگ هایی که برای شما لیست می شود رنگی که نزدیک به رنگ لباس است را تغییر دهید. برای مثال در عکس پایین لباس آبی بود و ما درجه رنگ آبی را کم و زیاد کردیم.

چگونه با برنامه اینشات رنگ لباس را عوض کنیم

مرحله سوم گزینه های SATURATION,LUMINANCE نیز برای اینکه غلظت رنگ لباس تغییر کند می توانید از بخش SATURATION کمک بگیرید و اگر تصمیم دارید رنگ را روشن تر یا تیره تر کنید از بخش LUMINANCE کمک بگیرید. 

عوض کردن رنگ لباس با اینشات

چرا رنگ لباس در اینشات عوض نمیشه؟

در حال حاضر اینشات محدود به تغییر چند رنگی می باشد که در بخش HUE می بینید برای مثال فرض کنید لباسی که دارای رنگ سفید می باشد را نمی توانید با اینشات تغییر دهید گستره رنگ هایی که با اینشات می توانید تغییر دهید، رنگ سبز، رنگ آبی، رنگ بنفش، زرد، نارنجی و قرمز است. امیدواریم از این مقاله از وب سایت چگونگی استفاده کرده باشید.

نظرات

نظر خود را بنویسید

مطالب مشابه:
سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات

سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی قرار است به شما نحوه سفید کردن پشت عکس با اینشات را آموزش دهیم تا انتهای این مقاله از وب سایت چگونگی با عنوان سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات با ما همراه باشید.

۴ هفته پیش

65

گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی به نحوه قرار دادن عکس روی عکس در اینشات به صورت تصویری و کامل پرداخته ایم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

2 ماه پیش

1037

چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی قصد داریم نحوه برش دادن اهنگ با اینشات را به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش دهیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

3 ماه پیش

2393

چگونه در اینشات روی فیلم متن بنویسیم؟

چگونه در اینشات روی فیلم متن بنویسیم؟

یکی از محبوب‌ ترین برنامه‌های ادیت ویدیو برای اندروید و iOS، برنامه اینشات است. این برنامه دارای امکانات متنوعی برای ویرایش ویدیو است، از جمله امکان افزودن متن. در این مقاله، به آموزش نحوه افزودن متن به ویدیو با استفاده از برنامه اینشات خواهیم پرداخت

4 ماه پیش

2335

چگونه با اینشات ویدیو را برعکس کنیم؟

چگونه با اینشات ویدیو را برعکس کنیم؟

در این ویدیوی آموزشی از وب سایت چگونگی به نحوه معکوس و Reverse کردن ویدیو در نرم افزار اینشات و یا همان بر عکس کردن ویدیو پرداخته ایم و به راحتی با چند حرکت می توانیم ویدیو را برعکس کنیم، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

4 ماه پیش

1646

چطور در اینشات حجم فیلم را کم کنیم؟

چطور در اینشات حجم فیلم را کم کنیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی به سوال چطور با اینشات حجم فیلم را کم کنید پاسخ داده ایم برای کم حجم کردن ویدیو با گوشی تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید 

4 ماه پیش

145

 چگونه با اینشات پس زمینه فیلم را عوض کنیم؟

چگونه با اینشات پس زمینه فیلم را عوض کنیم؟

یکی از سوالات مهم شما در زمینه اینشات این است که چطور میتوانیم پس زمینه ویدیو را با اینشات عوض کنیم و یا چگونه پس زمینه فیلم را با گوشی سبز کنیم در این مقاله از وب سایت چگونگی به صورت کامل به پاسخ این سوال پرداخته ایم.

5 ماه پیش

2363

چطور با اینشات کلیپ سه تایی درست کنیم؟

چطور با اینشات کلیپ سه تایی درست کنیم؟

در این مقاله آموزشی از وب سایت چگونگی به شما نحوه ساخت کلیپ سه تایی با اینشات را آموزش می دهیم برای قرار دادن سه ویدیو در یک قاب با اینشات این مقاله را تا انتها مطالعه کنید

5 ماه پیش

10130

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

با استفاده از روشی که در این مقاله آموزش میدهیم، می توانید با برنامه اینشات به راحتی لوگو و نوشته را از روی ویدیوهای خود حذف کنید. این کار به شما کمک می کند تا ویدیوهای خود را حرفه ای تر و جذاب تر کنید.

6 ماه پیش

1201