چگونه با برنامه اینشات رنگ لباس را عوض کنیم؟

چگونه با برنامه اینشات رنگ لباس را عوض کنیم؟ یکی از سوالاتی است که در زمان طراحی عکس با گوشی ممکن است برای شما پیش بیاید در این مقاله از وب سایت چگونگی به اموزش تغییر رنگ لباس با اینشات پرداخته ایم. تغییر رنگ لباس در اینشات ممکن است یک کار پیچیده به نظر برسد اما در اینجا راحت ترین روش عوض کردن رنگ لباس با اینشات رو یاد میگیریم، برای به دست آوردن نتیجه‌ای خوب، باید به سایه‌ ها و تون‌ های مختلف رنگ لباس ها توجه کنید.

 مرحله اول: ابتدا عکس مورد نظرتان را در اینشات باز کنید و در بخش ابزارهای پایین اینشات به دنبال adjust در اینشات فارسی تنظیم کردن بروید همانند تصویر زیر

اموزش تغییر رنگ لباس با اینشات

مرحله دوم: در این مرحله بعد از اینکه روی ابزار Adjust کلیک کردید صفحه ای همانند تصویر زیر برای شما باز می شود برای اینکه بتوانید رنگ لباس را عوض کنید باید به سراغ بخش HSL بروید در این قسمت گزینه های HUE, SATURATION,LUMINANCE را می بینید برای تغییر رنگ کلی لباس به سراغ HUE بروید حال در این قسمت به راحتی می توانید با تغییر دادن توناژ های رنگی رنگ لباس مورد نظرتان را عوض کنید توجه داشته باشید با توجه به رنگ هایی که برای شما لیست می شود رنگی که نزدیک به رنگ لباس است را تغییر دهید. برای مثال در عکس پایین لباس آبی بود و ما درجه رنگ آبی را کم و زیاد کردیم.

چگونه با برنامه اینشات رنگ لباس را عوض کنیم

مرحله سوم گزینه های SATURATION,LUMINANCE نیز برای اینکه غلظت رنگ لباس تغییر کند می توانید از بخش SATURATION کمک بگیرید و اگر تصمیم دارید رنگ را روشن تر یا تیره تر کنید از بخش LUMINANCE کمک بگیرید. 

عوض کردن رنگ لباس با اینشات

چرا رنگ لباس در اینشات عوض نمیشه؟

در حال حاضر اینشات محدود به تغییر چند رنگی می باشد که در بخش HUE می بینید برای مثال فرض کنید لباسی که دارای رنگ سفید می باشد را نمی توانید با اینشات تغییر دهید گستره رنگ هایی که با اینشات می توانید تغییر دهید، رنگ سبز، رنگ آبی، رنگ بنفش، زرد، نارنجی و قرمز است. امیدواریم از این مقاله از وب سایت چگونگی استفاده کرده باشید.

نظرات

نظر خود را بنویسید

مطالب مشابه:
آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

با استفاده از روشی که در این مقاله آموزش میدهیم، می توانید با برنامه اینشات به راحتی لوگو و نوشته را از روی ویدیوهای خود حذف کنید. این کار به شما کمک می کند تا ویدیوهای خود را حرفه ای تر و جذاب تر کنید.

۱ هفته پیش

501

چگونه در اینشات سرعت فیلم را بالا ببریم؟

چگونه در اینشات سرعت فیلم را بالا ببریم؟

افزایش سرعت فیلم باعث می شود که ویدیو سریعتر به نظر برسد، در این مقاله از وب سایت چگونگی قرار است به نحوه افزایش سرعت ویدیو با اینشات بپردازیم تا انتهای این آموزش با ما همراه باشید

۴ هفته پیش

69

چگونه با فونت نستعلیق در اینشات بنویسیم

چگونه با فونت نستعلیق در اینشات بنویسیم

در این مقاله، به آموزش نحوه استفاده از فونت نستعلیق در اینشات می‌پردازیم. با استفاده از این آموزش به راحتی می توانید فونت نستعلیق را به اینشات اضافه کنید و تصاویر خاص ایجاد کنید.

1 ماه پیش

255

چگونه در اینشات صدای خود را تغییر دهیم

چگونه در اینشات صدای خود را تغییر دهیم

با تغییر صدای خودتان، می‌ توانید ویدیوهای خود را جذاب‌ تر، سرگرم‌کننده‌ تر یا حتی معنادارتر کنید. در این مقاله، نحوه تغییر صدا در اینشات را به شما آموزش می‌دهیم و به سوال چگونه در اینشات صدای خود را تغییر دهیم پاسخ میدهیم. 

1 ماه پیش

350

چگونه با اینشات قسمتی از فیلم را اهسته کنیم؟

چگونه با اینشات قسمتی از فیلم را اهسته کنیم؟

در این آموزش از وب سایت چگونگی نحوه آهسته کردن قسمتی از فیلم با اینشات رو یاد میگیریم. شما با این آموزش می تونید چگونگی کم کردن سرعت ویدیو با اینشات رو آموزش ببینید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید

1 ماه پیش

373

نحوه گذاشتن آهنگ روی ویدیو با اینشات

نحوه گذاشتن آهنگ روی ویدیو با اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی قصد داریم نحوه گذاشتن آهنگ روی ویدیو با برنامه اینشات را به صورت کامل به شما توضیح دهیم برای آموزش قرار دادن آهنگ روی ویدیو تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

2 ماه پیش

1827

چگونگی افزودن عکس به فیلم در اینشات

چگونگی افزودن عکس به فیلم در اینشات

اینشات یکی از محبوب‌ ترین برنامه‌ های ویرایش عکس و فیلم برای گوشی‌ های هوشمند است. این برنامه امکانات زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد، از جمله امکان افزودن عکس به فیلم. در این مقاله به آموزش نحوه افزودن عکس به فیلم در اینشات می‌ پردازیم.

2 ماه پیش

450

چگونه کیفیت فیلم را در اینشات بالا ببریم؟

چگونه کیفیت فیلم را در اینشات بالا ببریم؟

در این مقاله، به بررسی روش‌ های افزایش کیفیت فیلم در اینشات می‌ پردازیم. با استفاده از این روش‌ ها، می‌توانید کیفیت فیلم‌ های خود را در اینشات به طور قابل توجهی بهبود ببخشید.

2 ماه پیش

2368

چطور در اینشات عکس را تار کنیم؟

چطور در اینشات عکس را تار کنیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی به شما نحوه تار کردن عکس و ویدیو با اینشات را به صورت کامل و با راهنمای تصویری توضیح داده ایم برای آموزش تار کردن عکس با گوشی تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

2 ماه پیش

8115

چطور در اینشات صدای ویدیو را قطع کنیم؟

چطور در اینشات صدای ویدیو را قطع کنیم؟

تو این وبلاگ آموزشی از وب سایت چگونگی به صورت کامل نحوه حذف صدا از ویدیو با اینشات رو به شما توضیح دادیم برای آموزش تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید

2 ماه پیش

1540