چگونه با اینشات قسمتی از فیلم را اهسته کنیم؟

حتما برای شما هم پیش اومده که در حال دیدن ویدیویی باشید و سرعت ویدیو به یکباره کم بشه تو این مقاله از وب سایت چگونگی نحوه آهسته کردن قسمتی از فیلم با اینشات رو یاد میگیریم. شما با این آموزش می تونید چگونگی کم کردن سرعت ویدیو با اینشات رو هم آموزش ببینید پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: نحوه ایجاد ویدیو سه تیکه با اینشات

نحوه کم کردن سرعت ویدیو با اینشات

مرحله اول: ابتدا ویدیو مورد نظرتان را در اینشات باز کنید سپس از بین ابزار های اینشات سراغ گزینه speed در اینشات فارسی سرعت بروید.

نحوه کم کردن سرعت ویدیو با اینشات

 

مرحله دوم: در مرحله دوم طبق تصویر زیر و یا ویدیوی آموزشی آهسته کردن فیلم با اینشات از بین دو گزینه standard , curve در صورتی که میخواهید سرعت کلی ویدیو را کم یا زیاد کنید به سراغ گزینه standard بروید و سرعت ویدیو را کم یا زیاد کنید اما در صورتی که قصد دارید بخش هایی از ویدیو را آهسته کنید و یا سرعت آن را زیاد کنید باید به بخش curve بروید 

 آهسته کردن فیلم با اینشات

مرحله سوم: در این مرحله که مرحله نهایی است با استفاده از منحنی می توانید هر بخشی از ویدیو را که نیاز دارید سرعتش را کم یا زیاد کنید طبق تصویر پایین زمانی که روی نقطه های مشخص شده کلیک کنید می توانید منحنی را به سمت بالا یعنی زیاد شدن سرعت و پایین کم کردن سرعت بکشید البته اگر به جز نقطه های مشخص شده روی منحنی نیاز دارید بخش های دیگری از ویدیو را نیز سرعتش را کم یا زیاد کنید می توانید روی ویدیو بزنید و از قسمت بالا روی add بزنید و در انتهای نیز از ویدیو خروجی بگیرید.

 نحوه اهسته کردن ویدیو با اینشات

 نحوه اهسته کردن ویدیو با اینشات به صورت کامل در ویدیو بالا آموزش داده شده است امیدواریم از این آموزش از وب سایت چگونگی استفاده کنید

نظرات

نظر خود را بنویسید

مطالب مشابه:
سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات

سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی قرار است به شما نحوه سفید کردن پشت عکس با اینشات را آموزش دهیم تا انتهای این مقاله از وب سایت چگونگی با عنوان سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات با ما همراه باشید.

2 ماه پیش

166

گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی به نحوه قرار دادن عکس روی عکس در اینشات به صورت تصویری و کامل پرداخته ایم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

4 ماه پیش

2485

چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی قصد داریم نحوه برش دادن اهنگ با اینشات را به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش دهیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

5 ماه پیش

3884

چگونه در اینشات روی فیلم متن بنویسیم؟

چگونه در اینشات روی فیلم متن بنویسیم؟

یکی از محبوب‌ ترین برنامه‌های ادیت ویدیو برای اندروید و iOS، برنامه اینشات است. این برنامه دارای امکانات متنوعی برای ویرایش ویدیو است، از جمله امکان افزودن متن. در این مقاله، به آموزش نحوه افزودن متن به ویدیو با استفاده از برنامه اینشات خواهیم پرداخت

6 ماه پیش

3434

چگونه با اینشات ویدیو را برعکس کنیم؟

چگونه با اینشات ویدیو را برعکس کنیم؟

در این ویدیوی آموزشی از وب سایت چگونگی به نحوه معکوس و Reverse کردن ویدیو در نرم افزار اینشات و یا همان بر عکس کردن ویدیو پرداخته ایم و به راحتی با چند حرکت می توانیم ویدیو را برعکس کنیم، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

6 ماه پیش

2925

چطور در اینشات حجم فیلم را کم کنیم؟

چطور در اینشات حجم فیلم را کم کنیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی به سوال چطور با اینشات حجم فیلم را کم کنید پاسخ داده ایم برای کم حجم کردن ویدیو با گوشی تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید 

6 ماه پیش

267

 چگونه با اینشات پس زمینه فیلم را عوض کنیم؟

چگونه با اینشات پس زمینه فیلم را عوض کنیم؟

یکی از سوالات مهم شما در زمینه اینشات این است که چطور میتوانیم پس زمینه ویدیو را با اینشات عوض کنیم و یا چگونه پس زمینه فیلم را با گوشی سبز کنیم در این مقاله از وب سایت چگونگی به صورت کامل به پاسخ این سوال پرداخته ایم.

7 ماه پیش

3697

چطور با اینشات کلیپ سه تایی درست کنیم؟

چطور با اینشات کلیپ سه تایی درست کنیم؟

در این مقاله آموزشی از وب سایت چگونگی به شما نحوه ساخت کلیپ سه تایی با اینشات را آموزش می دهیم برای قرار دادن سه ویدیو در یک قاب با اینشات این مقاله را تا انتها مطالعه کنید

7 ماه پیش

14479

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

با استفاده از روشی که در این مقاله آموزش میدهیم، می توانید با برنامه اینشات به راحتی لوگو و نوشته را از روی ویدیوهای خود حذف کنید. این کار به شما کمک می کند تا ویدیوهای خود را حرفه ای تر و جذاب تر کنید.

8 ماه پیش

1303