چگونه کیفیت فیلم را در اینشات بالا ببریم؟

یکی از موضوعات اساسی در زمانی که مشغول به تدوین ویدیو با برنامه اینشات هستیم این است که گاهی کیفیت ویدیو خروجی ما بسیار کاهش پیدا می کند و در واقع کیفیت آن بسیار پایین است ما در اینشات می توانیم در زمان خروجی گرفتن از ویدیو این کیفیت را افزایش دهیم و بهبود ببخشیم برای اینکه به چگونگی بالا بردن کیفیت ویدیو در اینشات پی ببرید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

در مرحله اول ابتدا ویدیویی که در حال تدوین آن هستید و یا از قبل اماده شده است را در نرم افزار اینشات باز کنید از قسمت بالای اینشات همانند تصویر زیر روی گزینه save  و در اینشات فارسی گزینه ذخیره را بزنید  کادری همانند تصویر سمت راست برای شما باز می شود که در این پنجره می توانید کیفیت ویدیو را افزایش یا کاهش دهید در این مرحله قسمت resolution را از 720 روی 1080 میگذاریم.

چگونه کیفیت فیلم را در اینشات بالا ببریم؟

آموزش افزایش کیفیت فیلم با برنامه اینشات

همچنین می توانید همانند تصویر زیر کیفیت خروجی ویدیو را به صورت دستی وارد نمایید، اگر میخواهید به صورت دستی و شخصی ساز شده از آن استفاده کنید همانند تصویر زیر در کنار 1080 یک علامت + دارد روی + کلیک کرده و در پنجره باز شده کیفیت ویدیو را به صورتی دستی وارد می کنید توجه کنید که کیفیت ویدیو از بازه 120P تا 1080P می تواند قرار بگیرد. برای اینکه ویدیو با کیفیت تری داشته باشید وضوح (Resolution): وضوح فیلم را به بالاترین حد ممکن تنظیم کنید.
.آموزش افزایش کیفیت فیلم با برنامه اینشات

بعد از انجام این مراحل در انتها نیز روی SAVE زده و از ویدیو خروجی میگیرید. البته لازم به ذکر است استفاده از فیلترها نیز می ‌تواند به بهبود کیفیت فیلم کمک کند، همچنین تنظیم رنگ و نور نیز گزینه خوبی برای افزایش کیفیت ویدیو با گوشی است، امیدواریم از این مقاله استفاده کرده باشید.

 

نظرات

نظر خود را بنویسید

مطالب مشابه:
سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات

سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی قرار است به شما نحوه سفید کردن پشت عکس با اینشات را آموزش دهیم تا انتهای این مقاله از وب سایت چگونگی با عنوان سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات با ما همراه باشید.

۴ هفته پیش

65

گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی به نحوه قرار دادن عکس روی عکس در اینشات به صورت تصویری و کامل پرداخته ایم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

2 ماه پیش

1037

چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی قصد داریم نحوه برش دادن اهنگ با اینشات را به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش دهیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

3 ماه پیش

2395

چگونه در اینشات روی فیلم متن بنویسیم؟

چگونه در اینشات روی فیلم متن بنویسیم؟

یکی از محبوب‌ ترین برنامه‌های ادیت ویدیو برای اندروید و iOS، برنامه اینشات است. این برنامه دارای امکانات متنوعی برای ویرایش ویدیو است، از جمله امکان افزودن متن. در این مقاله، به آموزش نحوه افزودن متن به ویدیو با استفاده از برنامه اینشات خواهیم پرداخت

4 ماه پیش

2337

چگونه با اینشات ویدیو را برعکس کنیم؟

چگونه با اینشات ویدیو را برعکس کنیم؟

در این ویدیوی آموزشی از وب سایت چگونگی به نحوه معکوس و Reverse کردن ویدیو در نرم افزار اینشات و یا همان بر عکس کردن ویدیو پرداخته ایم و به راحتی با چند حرکت می توانیم ویدیو را برعکس کنیم، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

4 ماه پیش

1646

چطور در اینشات حجم فیلم را کم کنیم؟

چطور در اینشات حجم فیلم را کم کنیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی به سوال چطور با اینشات حجم فیلم را کم کنید پاسخ داده ایم برای کم حجم کردن ویدیو با گوشی تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید 

4 ماه پیش

146

 چگونه با اینشات پس زمینه فیلم را عوض کنیم؟

چگونه با اینشات پس زمینه فیلم را عوض کنیم؟

یکی از سوالات مهم شما در زمینه اینشات این است که چطور میتوانیم پس زمینه ویدیو را با اینشات عوض کنیم و یا چگونه پس زمینه فیلم را با گوشی سبز کنیم در این مقاله از وب سایت چگونگی به صورت کامل به پاسخ این سوال پرداخته ایم.

5 ماه پیش

2367

چطور با اینشات کلیپ سه تایی درست کنیم؟

چطور با اینشات کلیپ سه تایی درست کنیم؟

در این مقاله آموزشی از وب سایت چگونگی به شما نحوه ساخت کلیپ سه تایی با اینشات را آموزش می دهیم برای قرار دادن سه ویدیو در یک قاب با اینشات این مقاله را تا انتها مطالعه کنید

5 ماه پیش

10140

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

با استفاده از روشی که در این مقاله آموزش میدهیم، می توانید با برنامه اینشات به راحتی لوگو و نوشته را از روی ویدیوهای خود حذف کنید. این کار به شما کمک می کند تا ویدیوهای خود را حرفه ای تر و جذاب تر کنید.

6 ماه پیش

1202