چگونه در اینشات صدای خود را تغییر دهیم

اینشات یک برنامه ویرایش عکس و فیلم قدرتمند است که به کاربران امکان می‌دهد محتوای خود را به روش‌های مختلف ویرایش کنند. یکی از ویژگی‌های اینشات که می‌ تواند برای ویدیوهای شما بسیار مفید باشد، امکان تغییر صدای فرد است. با تغییر صدای خودتان، می‌ توانید ویدیوهای خود را جذاب‌ تر، سرگرم‌کننده‌ تر یا حتی معنادارتر کنید. در این مقاله، نحوه تغییر صدا در اینشات را به شما آموزش می‌دهیم و به سوال چگونه در اینشات صدای خود را تغییر دهیم پاسخ میدهیم. زمانی که در حال تدوین ویدیویی با صدای خودتان هستید ممکن است به هر دلیلی تمایل داشته باشید تغییراتی روی صدایتان ایجاد کنید برای اینکار نیاز به برنامه های دیگری ندارید با همین برنامه اینشات می توانید به راحتی به تغییر صدای خود بپردازید.

چطور در اینشات صدام رو تغییر بدم؟

در مرحله اول برای تغییر صدا با اینشات ابتدا ویدیوتان را به اینشات اضافه کنید همانند تصویر زیر و بعد از بین ابزار های اینشات به دنبال voice effect بگردید در اینشات فارسی به دنبال گزینه افکت صدا بعد از انجام این مراحل گزینه هایی برای تغییر صدا برای شما نمایش داده می شود دقت کنید که حتما باید صدای واضح باشد تا تغییرات به صورت با کیفیت لحاظ شود.

تغییر صدا با اینشات

در مرحله بعد گزینه های تغییر صدا برای شما نمایش داده می شود همانند تصویر زیر، شما برای مثال می توانید صدایتان را به صدای بچه صدای ربات و ... به راحتی تغییر دهید طوری که قابل تشخیص نباشد علاوه بر این برای جذاب کردن ویدیو ها می توان از تغییر صدا استفاده کرد البته این بخش تغییر صدا به دو قسمت character و hot که هرکدام ویژگی های مخصوص به خود را دارد بعد از اینکه افکت صوتی مورد نظرتان را انتخاب کردید از سمت راست روی تیک بزنید تا افکت مورد نظرتان اعمال شود بعد از انجام این مراحل هم می توانید به راحتی از ویدیوتان خروجی بگیرید. اگر نحوه گرفتن خروجی در اینشات را بلد نیستید از آموزش " نحوه گرفتن خروجی در اینشات " استفاده کنید.

نحوه تغییر صدا با اینشات

امیدواریم از این مقاله از وب سایت چگونگی استفاده کرده باشید.

 

نظرات

نظر خود را بنویسید

مطالب مشابه:
سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات

سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی قرار است به شما نحوه سفید کردن پشت عکس با اینشات را آموزش دهیم تا انتهای این مقاله از وب سایت چگونگی با عنوان سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات با ما همراه باشید.

۴ هفته پیش

65

گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی به نحوه قرار دادن عکس روی عکس در اینشات به صورت تصویری و کامل پرداخته ایم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

2 ماه پیش

1037

چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی قصد داریم نحوه برش دادن اهنگ با اینشات را به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش دهیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

3 ماه پیش

2395

چگونه در اینشات روی فیلم متن بنویسیم؟

چگونه در اینشات روی فیلم متن بنویسیم؟

یکی از محبوب‌ ترین برنامه‌های ادیت ویدیو برای اندروید و iOS، برنامه اینشات است. این برنامه دارای امکانات متنوعی برای ویرایش ویدیو است، از جمله امکان افزودن متن. در این مقاله، به آموزش نحوه افزودن متن به ویدیو با استفاده از برنامه اینشات خواهیم پرداخت

4 ماه پیش

2337

چگونه با اینشات ویدیو را برعکس کنیم؟

چگونه با اینشات ویدیو را برعکس کنیم؟

در این ویدیوی آموزشی از وب سایت چگونگی به نحوه معکوس و Reverse کردن ویدیو در نرم افزار اینشات و یا همان بر عکس کردن ویدیو پرداخته ایم و به راحتی با چند حرکت می توانیم ویدیو را برعکس کنیم، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

4 ماه پیش

1646

چطور در اینشات حجم فیلم را کم کنیم؟

چطور در اینشات حجم فیلم را کم کنیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی به سوال چطور با اینشات حجم فیلم را کم کنید پاسخ داده ایم برای کم حجم کردن ویدیو با گوشی تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید 

4 ماه پیش

146

 چگونه با اینشات پس زمینه فیلم را عوض کنیم؟

چگونه با اینشات پس زمینه فیلم را عوض کنیم؟

یکی از سوالات مهم شما در زمینه اینشات این است که چطور میتوانیم پس زمینه ویدیو را با اینشات عوض کنیم و یا چگونه پس زمینه فیلم را با گوشی سبز کنیم در این مقاله از وب سایت چگونگی به صورت کامل به پاسخ این سوال پرداخته ایم.

5 ماه پیش

2366

چطور با اینشات کلیپ سه تایی درست کنیم؟

چطور با اینشات کلیپ سه تایی درست کنیم؟

در این مقاله آموزشی از وب سایت چگونگی به شما نحوه ساخت کلیپ سه تایی با اینشات را آموزش می دهیم برای قرار دادن سه ویدیو در یک قاب با اینشات این مقاله را تا انتها مطالعه کنید

5 ماه پیش

10139

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

با استفاده از روشی که در این مقاله آموزش میدهیم، می توانید با برنامه اینشات به راحتی لوگو و نوشته را از روی ویدیوهای خود حذف کنید. این کار به شما کمک می کند تا ویدیوهای خود را حرفه ای تر و جذاب تر کنید.

6 ماه پیش

1202