چگونه در اینشات صدای خود را تغییر دهیم

اینشات یک برنامه ویرایش عکس و فیلم قدرتمند است که به کاربران امکان می‌دهد محتوای خود را به روش‌های مختلف ویرایش کنند. یکی از ویژگی‌های اینشات که می‌ تواند برای ویدیوهای شما بسیار مفید باشد، امکان تغییر صدای فرد است. با تغییر صدای خودتان، می‌ توانید ویدیوهای خود را جذاب‌ تر، سرگرم‌کننده‌ تر یا حتی معنادارتر کنید. در این مقاله، نحوه تغییر صدا در اینشات را به شما آموزش می‌دهیم و به سوال چگونه در اینشات صدای خود را تغییر دهیم پاسخ میدهیم. زمانی که در حال تدوین ویدیویی با صدای خودتان هستید ممکن است به هر دلیلی تمایل داشته باشید تغییراتی روی صدایتان ایجاد کنید برای اینکار نیاز به برنامه های دیگری ندارید با همین برنامه اینشات می توانید به راحتی به تغییر صدای خود بپردازید.

چطور در اینشات صدام رو تغییر بدم؟

در مرحله اول برای تغییر صدا با اینشات ابتدا ویدیوتان را به اینشات اضافه کنید همانند تصویر زیر و بعد از بین ابزار های اینشات به دنبال voice effect بگردید در اینشات فارسی به دنبال گزینه افکت صدا بعد از انجام این مراحل گزینه هایی برای تغییر صدا برای شما نمایش داده می شود دقت کنید که حتما باید صدای واضح باشد تا تغییرات به صورت با کیفیت لحاظ شود.

تغییر صدا با اینشات

در مرحله بعد گزینه های تغییر صدا برای شما نمایش داده می شود همانند تصویر زیر، شما برای مثال می توانید صدایتان را به صدای بچه صدای ربات و ... به راحتی تغییر دهید طوری که قابل تشخیص نباشد علاوه بر این برای جذاب کردن ویدیو ها می توان از تغییر صدا استفاده کرد البته این بخش تغییر صدا به دو قسمت character و hot که هرکدام ویژگی های مخصوص به خود را دارد بعد از اینکه افکت صوتی مورد نظرتان را انتخاب کردید از سمت راست روی تیک بزنید تا افکت مورد نظرتان اعمال شود بعد از انجام این مراحل هم می توانید به راحتی از ویدیوتان خروجی بگیرید. اگر نحوه گرفتن خروجی در اینشات را بلد نیستید از آموزش " نحوه گرفتن خروجی در اینشات " استفاده کنید.

نحوه تغییر صدا با اینشات

امیدواریم از این مقاله از وب سایت چگونگی استفاده کرده باشید.

 

نظرات

نظر خود را بنویسید

مطالب مشابه:
آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

با استفاده از روشی که در این مقاله آموزش میدهیم، می توانید با برنامه اینشات به راحتی لوگو و نوشته را از روی ویدیوهای خود حذف کنید. این کار به شما کمک می کند تا ویدیوهای خود را حرفه ای تر و جذاب تر کنید.

۱ هفته پیش

501

چگونه در اینشات سرعت فیلم را بالا ببریم؟

چگونه در اینشات سرعت فیلم را بالا ببریم؟

افزایش سرعت فیلم باعث می شود که ویدیو سریعتر به نظر برسد، در این مقاله از وب سایت چگونگی قرار است به نحوه افزایش سرعت ویدیو با اینشات بپردازیم تا انتهای این آموزش با ما همراه باشید

۴ هفته پیش

70

چگونه با فونت نستعلیق در اینشات بنویسیم

چگونه با فونت نستعلیق در اینشات بنویسیم

در این مقاله، به آموزش نحوه استفاده از فونت نستعلیق در اینشات می‌پردازیم. با استفاده از این آموزش به راحتی می توانید فونت نستعلیق را به اینشات اضافه کنید و تصاویر خاص ایجاد کنید.

1 ماه پیش

256

چگونه با برنامه اینشات رنگ لباس را عوض کنیم؟

چگونه با برنامه اینشات رنگ لباس را عوض کنیم؟

چگونه با برنامه اینشات رنگ لباس را عوض کنیم؟ یکی از سوالاتی است که در زمان طراحی عکس با گوشی ممکن است برای شما پیش بیاید در این مقاله از وب سایت چگونگی به اموزش تغییر رنگ لباس با اینشات پرداخته ایم.

1 ماه پیش

528

چگونه با اینشات قسمتی از فیلم را اهسته کنیم؟

چگونه با اینشات قسمتی از فیلم را اهسته کنیم؟

در این آموزش از وب سایت چگونگی نحوه آهسته کردن قسمتی از فیلم با اینشات رو یاد میگیریم. شما با این آموزش می تونید چگونگی کم کردن سرعت ویدیو با اینشات رو آموزش ببینید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید

1 ماه پیش

373

نحوه گذاشتن آهنگ روی ویدیو با اینشات

نحوه گذاشتن آهنگ روی ویدیو با اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی قصد داریم نحوه گذاشتن آهنگ روی ویدیو با برنامه اینشات را به صورت کامل به شما توضیح دهیم برای آموزش قرار دادن آهنگ روی ویدیو تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

2 ماه پیش

1828

چگونگی افزودن عکس به فیلم در اینشات

چگونگی افزودن عکس به فیلم در اینشات

اینشات یکی از محبوب‌ ترین برنامه‌ های ویرایش عکس و فیلم برای گوشی‌ های هوشمند است. این برنامه امکانات زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد، از جمله امکان افزودن عکس به فیلم. در این مقاله به آموزش نحوه افزودن عکس به فیلم در اینشات می‌ پردازیم.

2 ماه پیش

453

چگونه کیفیت فیلم را در اینشات بالا ببریم؟

چگونه کیفیت فیلم را در اینشات بالا ببریم؟

در این مقاله، به بررسی روش‌ های افزایش کیفیت فیلم در اینشات می‌ پردازیم. با استفاده از این روش‌ ها، می‌توانید کیفیت فیلم‌ های خود را در اینشات به طور قابل توجهی بهبود ببخشید.

2 ماه پیش

2369

چطور در اینشات عکس را تار کنیم؟

چطور در اینشات عکس را تار کنیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی به شما نحوه تار کردن عکس و ویدیو با اینشات را به صورت کامل و با راهنمای تصویری توضیح داده ایم برای آموزش تار کردن عکس با گوشی تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

2 ماه پیش

8121

چطور در اینشات صدای ویدیو را قطع کنیم؟

چطور در اینشات صدای ویدیو را قطع کنیم؟

تو این وبلاگ آموزشی از وب سایت چگونگی به صورت کامل نحوه حذف صدا از ویدیو با اینشات رو به شما توضیح دادیم برای آموزش تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید

2 ماه پیش

1540