چگونگی افزودن عکس به فیلم در اینشات

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است بخواهید یک عکس را روی یک ویدیو قرار دهید. اگر در زمینه ویرایش ویدیو  در حال فعالیت هستید، حتی ممکن است لازم باشد این کار را به طور منظم انجام دهید. در واقع راه های مختلفی برای قرار دادن تصاویر روی یک ویدیو وجود دارد، و برنامه های زیادی برای افزودن تصاویر به ویدیو وجود دارد که به شما کمک می کند این کار را  با گوشی موبایل انجام دهید، تقریباً تمام برنامه‌ های ویرایش ویدیویی که با آنها روبرو می‌ شوید، این ویژگی را دارند که به افزودن تصاویر به ویدیوها کمک می‌ کنند اما در این مقاله از وب سایت چگونگی ما راحت ترین روش گذاشتن عکس روی فیلم را با برنامه اینشات به صورت تصویری به شما توضیح میدهیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

گذاشتن عکس روی فیلم با اینشات

فرض کنید شما ویدیویی دارید که قصد دارید عکس یا لوگویی را روی ویدیو قرار دهید برای اینکار ابتدا فیلم مورد نظرتان را در برنامه اینشات باز کنید بعد از انجام این مرحله طبق تصویر زیر از قسمت ابزار های اینشات به دنبال گزینه pip باشید. 

گذاشتن عکس روی فیلم با اینشات

 آموزش اضافه کردن عکس به ویدیو در اینشات

بعد از اینکه روی گزینه pip کلیک کردید از گالری گوشی تصویر مورد نظرتان را انتخاب میکنید و همانطور که میبینید همانند تصویر زیر عکس مورد نظر روی پروژه ویدیویی شما قرار میگیرد در این مرحله می توانید با استفاده از ابزار های دیگر مثل فیلتر، افکت و ... به تصویری که به ویدیو اضافه کرده اید جلوه خاصی دهید.

چطور روی فیلم عکس بذارم

به همین راحتی می توانید با استفاده از برنامه اینشات عکس را روی فیلم بگذارید در واقع ما در این بلاگ از وب سایت چگونگی به افرادی که  این سوال در ذهنشان بود که چطور روی فیلم  عکس بذارم پاسخ داده ایم همچنین برنامه اینشات به عنوان بهترین برنامه چسباندن عکس روی فیلم شناخته می شود لازم به ذکر است شما از بخش استیکر هم می توانید تصاویر را به ویدیوتان اضافه کنید اما از بخش PIP  این کار به صورت حرفه ای تر انجام می شود. امیدواریم از این مقاله از وب سایت چگونگی استفاده کرده باشید همچنین اگر به دنیال یک ویدیوی آموزشی کامل از اینشات هستید می توانید به صفحه " آموزش کامل اینشات " مراجعه نمایید.

نظرات

نظر خود را بنویسید

مطالب مشابه:
آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

با استفاده از روشی که در این مقاله آموزش میدهیم، می توانید با برنامه اینشات به راحتی لوگو و نوشته را از روی ویدیوهای خود حذف کنید. این کار به شما کمک می کند تا ویدیوهای خود را حرفه ای تر و جذاب تر کنید.

۱ هفته پیش

501

چگونه در اینشات سرعت فیلم را بالا ببریم؟

چگونه در اینشات سرعت فیلم را بالا ببریم؟

افزایش سرعت فیلم باعث می شود که ویدیو سریعتر به نظر برسد، در این مقاله از وب سایت چگونگی قرار است به نحوه افزایش سرعت ویدیو با اینشات بپردازیم تا انتهای این آموزش با ما همراه باشید

۴ هفته پیش

70

چگونه با فونت نستعلیق در اینشات بنویسیم

چگونه با فونت نستعلیق در اینشات بنویسیم

در این مقاله، به آموزش نحوه استفاده از فونت نستعلیق در اینشات می‌پردازیم. با استفاده از این آموزش به راحتی می توانید فونت نستعلیق را به اینشات اضافه کنید و تصاویر خاص ایجاد کنید.

1 ماه پیش

256

چگونه در اینشات صدای خود را تغییر دهیم

چگونه در اینشات صدای خود را تغییر دهیم

با تغییر صدای خودتان، می‌ توانید ویدیوهای خود را جذاب‌ تر، سرگرم‌کننده‌ تر یا حتی معنادارتر کنید. در این مقاله، نحوه تغییر صدا در اینشات را به شما آموزش می‌دهیم و به سوال چگونه در اینشات صدای خود را تغییر دهیم پاسخ میدهیم. 

1 ماه پیش

350

چگونه با برنامه اینشات رنگ لباس را عوض کنیم؟

چگونه با برنامه اینشات رنگ لباس را عوض کنیم؟

چگونه با برنامه اینشات رنگ لباس را عوض کنیم؟ یکی از سوالاتی است که در زمان طراحی عکس با گوشی ممکن است برای شما پیش بیاید در این مقاله از وب سایت چگونگی به اموزش تغییر رنگ لباس با اینشات پرداخته ایم.

1 ماه پیش

528

چگونه با اینشات قسمتی از فیلم را اهسته کنیم؟

چگونه با اینشات قسمتی از فیلم را اهسته کنیم؟

در این آموزش از وب سایت چگونگی نحوه آهسته کردن قسمتی از فیلم با اینشات رو یاد میگیریم. شما با این آموزش می تونید چگونگی کم کردن سرعت ویدیو با اینشات رو آموزش ببینید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید

1 ماه پیش

373

نحوه گذاشتن آهنگ روی ویدیو با اینشات

نحوه گذاشتن آهنگ روی ویدیو با اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی قصد داریم نحوه گذاشتن آهنگ روی ویدیو با برنامه اینشات را به صورت کامل به شما توضیح دهیم برای آموزش قرار دادن آهنگ روی ویدیو تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

2 ماه پیش

1828

چگونه کیفیت فیلم را در اینشات بالا ببریم؟

چگونه کیفیت فیلم را در اینشات بالا ببریم؟

در این مقاله، به بررسی روش‌ های افزایش کیفیت فیلم در اینشات می‌ پردازیم. با استفاده از این روش‌ ها، می‌توانید کیفیت فیلم‌ های خود را در اینشات به طور قابل توجهی بهبود ببخشید.

2 ماه پیش

2369

چطور در اینشات عکس را تار کنیم؟

چطور در اینشات عکس را تار کنیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی به شما نحوه تار کردن عکس و ویدیو با اینشات را به صورت کامل و با راهنمای تصویری توضیح داده ایم برای آموزش تار کردن عکس با گوشی تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

2 ماه پیش

8121

چطور در اینشات صدای ویدیو را قطع کنیم؟

چطور در اینشات صدای ویدیو را قطع کنیم؟

تو این وبلاگ آموزشی از وب سایت چگونگی به صورت کامل نحوه حذف صدا از ویدیو با اینشات رو به شما توضیح دادیم برای آموزش تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید

2 ماه پیش

1540