چگونگی اضافه كردن لوگو در اينشات

در صورتی که قصد دارید بر روی ویدیویی که تولید کرده‌ اید، واترمارک، لوگو یا آیدی خود را قرار دهید تا بهتر دیده شود و حفظ کپی ‌رایت آن تضمین شود، می‌توانید از نرم‌ افزار InShot برای این کار استفاده کنید. این نرم‌ افزار در دسترس کاربران iOS و Android است و با استفاده از آن، می‌ توانید به راحتی لوگو یا واترمارک خود را به ویدیوی خود اضافه کنید. با این نرم‌ افزار، می‌ توانید ویدیوهای خود را در قالب های مختلف و به سادگی آنها را ویرایش کنید. اما در مورد اضافه کردن لوگو به ویدیو، کافیست ویدیو خود را به نرم‌ افزار اضافه کرده و پس از آن، به قسمت "واترمارک" بروید و لوگو یا واترمارک خود را انتخاب کنید. سپس اندازه و مکان آن را بر روی ویدیو تنظیم کنید. در آخر، ویدیو خود را ذخیره کنید تا لوگو شما به ویدیوی شما اضافه شود. در بخش زیر به صورت تصویری نحوه اضافه کردن لوگو روی فیلم را به شما آموزش می دهیم با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

در مرحله اول همانند تصویر زیر وارد نرم افزار اینشات شده و همانند بخش اول ویدیوی مورد نظر را از گالری گوشی خود انتخاب میکنید بعد از اضافه شدن ویدیو همانطور که در بخش دوم میبینید گزینه استیکر را انتخاب میکنید تا لوگو مورد نظر خود را انتخاب کرده و به ویدیو اضافه کنید.

نکته: لازم است لوگو  حتما با فرمت png و به صورت ترنسپرنت ذخیره شود.

چگونگی اضافه كردن لوگو در اينشات

در مرحله دوم  همانند تصویر زیر وارد بخش سوم میشوید از این بخش گزینه import را انتخاب کرده و وارد گالری گوشی می شوید لوگو png که از قبل ذخیره کرده اید را انتخاب میکنید همانند تصویر زیر لوگو مورد نظر برای شما نمایش داده می شود روی لوگو زده و  ان را روی ویدیو می اورید در این قسمت می توانید به راحتی لوگو را به ابعاد مختلفی تغییر دهید.

چگونگی اضافه كردن لوگو در اينشات

وارد مرحله اخر میشویم در این مرحله همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید لوگو به ویدیو ما اضافه شد فقط کافی است برای اینکه لوگو به صورت کامل روی ویدیو اعمال شود همانند تصویر زیر لوگو را تا انتها بکشید و در انتها از ویدیو خروجی بگیرید برای آموزش نحوه گرفتن خروجی از اینشات به بلاگ " چگونگی گرفتن خروجی با این شات " مراجعه کنید.

چگونگی اضافه كردن لوگو در اينشات

امیدواریم از این مقاله از وب سایت چگونگی نهایت استفاده رو داشته باشید.

نظرات

نظر خود را بنویسید

مطالب مشابه:
سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات

سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی قرار است به شما نحوه سفید کردن پشت عکس با اینشات را آموزش دهیم تا انتهای این مقاله از وب سایت چگونگی با عنوان سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات با ما همراه باشید.

۴ هفته پیش

65

گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی به نحوه قرار دادن عکس روی عکس در اینشات به صورت تصویری و کامل پرداخته ایم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

2 ماه پیش

1037

چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی قصد داریم نحوه برش دادن اهنگ با اینشات را به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش دهیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

3 ماه پیش

2393

چگونه در اینشات روی فیلم متن بنویسیم؟

چگونه در اینشات روی فیلم متن بنویسیم؟

یکی از محبوب‌ ترین برنامه‌های ادیت ویدیو برای اندروید و iOS، برنامه اینشات است. این برنامه دارای امکانات متنوعی برای ویرایش ویدیو است، از جمله امکان افزودن متن. در این مقاله، به آموزش نحوه افزودن متن به ویدیو با استفاده از برنامه اینشات خواهیم پرداخت

4 ماه پیش

2335

چگونه با اینشات ویدیو را برعکس کنیم؟

چگونه با اینشات ویدیو را برعکس کنیم؟

در این ویدیوی آموزشی از وب سایت چگونگی به نحوه معکوس و Reverse کردن ویدیو در نرم افزار اینشات و یا همان بر عکس کردن ویدیو پرداخته ایم و به راحتی با چند حرکت می توانیم ویدیو را برعکس کنیم، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

4 ماه پیش

1646

چطور در اینشات حجم فیلم را کم کنیم؟

چطور در اینشات حجم فیلم را کم کنیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی به سوال چطور با اینشات حجم فیلم را کم کنید پاسخ داده ایم برای کم حجم کردن ویدیو با گوشی تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید 

4 ماه پیش

145

 چگونه با اینشات پس زمینه فیلم را عوض کنیم؟

چگونه با اینشات پس زمینه فیلم را عوض کنیم؟

یکی از سوالات مهم شما در زمینه اینشات این است که چطور میتوانیم پس زمینه ویدیو را با اینشات عوض کنیم و یا چگونه پس زمینه فیلم را با گوشی سبز کنیم در این مقاله از وب سایت چگونگی به صورت کامل به پاسخ این سوال پرداخته ایم.

5 ماه پیش

2363

چطور با اینشات کلیپ سه تایی درست کنیم؟

چطور با اینشات کلیپ سه تایی درست کنیم؟

در این مقاله آموزشی از وب سایت چگونگی به شما نحوه ساخت کلیپ سه تایی با اینشات را آموزش می دهیم برای قرار دادن سه ویدیو در یک قاب با اینشات این مقاله را تا انتها مطالعه کنید

5 ماه پیش

10130

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

با استفاده از روشی که در این مقاله آموزش میدهیم، می توانید با برنامه اینشات به راحتی لوگو و نوشته را از روی ویدیوهای خود حذف کنید. این کار به شما کمک می کند تا ویدیوهای خود را حرفه ای تر و جذاب تر کنید.

6 ماه پیش

1201