آموزش تغییر اندازه ویدیو و عکس در اینشات

در این روزها، با وجود برنامه‌هایی همچون اینشات، که یک نرم افزار ساده و قابل دسترس برای ویرایش عکس و فیلم در گوشی های هوشمند است، افراد می‌توانند به سلیقه خود، عکس و فیلم‌های خود را به محصولات زیبا و فوق العاده تبدیل کنند. این برنامه بی‌نهایت امکانات دارد.

همچنین بخوانید: نحوه گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

 از جمله قاب‌های مختلف، فیلترهای جذاب، ابزارهای طراحی و لایه‌بندی، روشنایی و رنگ‌بندی، افکت‌های متنوع و بسیاری از گزینه‌های دیگر. با استفاده از این برنامه، می‌توانید خلاقیت خود را به نمایش بگذارید و عکس و فیلم‌های خود را به دلخواه و به صورت حرفه‌ای ویرایش کنید. با استفاده از نرم افزار اینشات در گوشی هوشمند خود، می‌توانید به راحتی به یک ویرایشگر حرفه‌ای تبدیل شوید و لحظات زیبای زندگی خود را به هنری قابل بازنگری تبدیل کنید. برای اینکه ابعاد ویدیو و یا تصویر خود را تغییر دهید ابتدا بعد از باز کردن فایل مورد نظر همچون تصویر زیر وارد قسمت canvas شوید و بعد از بین گزینه های باز شده ابعاد مورد نظر خود را انتخاب نمایید. اگر تمایل دارید اینشات را به صورت کامل و از صفر تا صد یاد بگیرید روی دانلوصفر تا صد اینشات کلیک کیند.

تغییر ابعاد ویدیو با اینشات

امیدواریم از این وبلاگ آموزش اینشات نهایت استفاده رو برده باشید با ما همراه باشید

نظرات

نظر خود را بنویسید

مطالب مشابه:
سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات

سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی قرار است به شما نحوه سفید کردن پشت عکس با اینشات را آموزش دهیم تا انتهای این مقاله از وب سایت چگونگی با عنوان سفيد كردن پس زمينه عکس در اینشات با ما همراه باشید.

2 ماه پیش

166

گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

گذاشتن عکس روی عکس در اینشات

در این مقاله از وب سایت چگونگی به نحوه قرار دادن عکس روی عکس در اینشات به صورت تصویری و کامل پرداخته ایم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

4 ماه پیش

2484

چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

چگونه با اینشات آهنگ را برش دهیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی قصد داریم نحوه برش دادن اهنگ با اینشات را به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش دهیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

5 ماه پیش

3882

چگونه در اینشات روی فیلم متن بنویسیم؟

چگونه در اینشات روی فیلم متن بنویسیم؟

یکی از محبوب‌ ترین برنامه‌های ادیت ویدیو برای اندروید و iOS، برنامه اینشات است. این برنامه دارای امکانات متنوعی برای ویرایش ویدیو است، از جمله امکان افزودن متن. در این مقاله، به آموزش نحوه افزودن متن به ویدیو با استفاده از برنامه اینشات خواهیم پرداخت

6 ماه پیش

3434

چگونه با اینشات ویدیو را برعکس کنیم؟

چگونه با اینشات ویدیو را برعکس کنیم؟

در این ویدیوی آموزشی از وب سایت چگونگی به نحوه معکوس و Reverse کردن ویدیو در نرم افزار اینشات و یا همان بر عکس کردن ویدیو پرداخته ایم و به راحتی با چند حرکت می توانیم ویدیو را برعکس کنیم، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

6 ماه پیش

2922

چطور در اینشات حجم فیلم را کم کنیم؟

چطور در اینشات حجم فیلم را کم کنیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی به سوال چطور با اینشات حجم فیلم را کم کنید پاسخ داده ایم برای کم حجم کردن ویدیو با گوشی تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید 

6 ماه پیش

267

 چگونه با اینشات پس زمینه فیلم را عوض کنیم؟

چگونه با اینشات پس زمینه فیلم را عوض کنیم؟

یکی از سوالات مهم شما در زمینه اینشات این است که چطور میتوانیم پس زمینه ویدیو را با اینشات عوض کنیم و یا چگونه پس زمینه فیلم را با گوشی سبز کنیم در این مقاله از وب سایت چگونگی به صورت کامل به پاسخ این سوال پرداخته ایم.

7 ماه پیش

3694

چطور با اینشات کلیپ سه تایی درست کنیم؟

چطور با اینشات کلیپ سه تایی درست کنیم؟

در این مقاله آموزشی از وب سایت چگونگی به شما نحوه ساخت کلیپ سه تایی با اینشات را آموزش می دهیم برای قرار دادن سه ویدیو در یک قاب با اینشات این مقاله را تا انتها مطالعه کنید

7 ماه پیش

14478

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

آموزش حذف نوشته از روی ویدیو با اینشات

با استفاده از روشی که در این مقاله آموزش میدهیم، می توانید با برنامه اینشات به راحتی لوگو و نوشته را از روی ویدیوهای خود حذف کنید. این کار به شما کمک می کند تا ویدیوهای خود را حرفه ای تر و جذاب تر کنید.

8 ماه پیش

1303