حاشیه برش درست برای پاکت ها چقدر است؟

در طراحی و چاپ پاکت ‌ها، خط برش و خط تا دو عامل بسیار مهم هستند که بر تاثیر و کیفیت نهایی چاپ تأثیر می ‌گذارند. خط برش در پاکت‌ ها معمولاً با ارتفاع ۷ میلیمتر برش می ‌خورد و برای حفظ زیبایی و دقت چاپ، لازم است تا از استفاده از پیام ‌ها یا طرح‌ های مهم مثل لوگو در فاصله خط برش خود داری کنید. همچنین، برای جلوگیری از خطا در خط تا، لازم است فاصله ۵ میلیمتری از خطوط تا برای ایجاد هماهنگی بیشتر در طرح‌ های پاکت استفاده شود. در طراحی پاکت‌ ها، بهتر است از طرح ‌هایی که هماهنگی در طرح و کادر بندی دارند و بخش‌ های زمینه‌ای با هم پیوستگی دارند، استفاده کنید. همچنین، برای جلوگیری از ابهام در چاپ، از تغییر رنگ جدول و یا محیط به عنوان کادر جدا کننده، استفاده نکنید. رعایت این نکات، به عنوان تضمین کننده چاپ با کیفیت و ظاهری زیبا برای پاکت، لازم است.

همچنین بخوانید: حاشیه برش اصولی در کارت ویزیت 

اهمیت خط  برش در چاپ

در طراحی و چاپ محصولات، خط برش یکی از مهمترین عوامل است که تاثیر قابل توجهی در نتیجه نهایی چاپ دارد. این موضوع حتی در طراحی چاپ پاکت‌ ها، لوگوها، بروشورها و سایر محصولات چاپی بسیار مهم است و نیازمند رعایت دقیق قوانین و استانداردهای طراحی است. طراحی درست خط برش، به همراه رعایت دقیق خط تا و با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته چاپ، می تواند به بهبود کیفیت چاپ و جلب نظر مخاطبان شما کمک کند. در این راستا، باید از طراحان حرفه ‌ای و دارای  تجربه، جهت ایجاد طرح‌ های جذاب و متناسب با نیازهای کسب و کار استفاده کرد.

نظرات

نظر خود را بنویسید

مطالب مشابه:
چگونه در فتوشاپ دور متن کادر بکشیم؟

چگونه در فتوشاپ دور متن کادر بکشیم؟

چگونه در فتوشاپ دور متن کادر بکشیم؟ در این مقاله از وب سایت چگونگی قصد داریم به این سوال شما پاسخ دهیم که چطور میتوانیم دور متنمان کادر بکشیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید

4 روز پیش

20

بهترین راه یادگیری فتوشاپ چیست؟

بهترین راه یادگیری فتوشاپ چیست؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی قصد داریم بهترین راه یادگیری فتوشاپ را به شما معرفی نماییم. اگر به دنبال یادگیری کامل فتوشاپ هستید تا انتهای این مقاله از وب سایت چگونگی با ما همراه باشید.

۳ هفته پیش

41

چگونه در فتوشاپ زیر متن خط بکشیم؟

چگونه در فتوشاپ زیر متن خط بکشیم؟

خط کشیدن زیر متن در فتوشاپ راهی ساده برای افزودن تأکید، تمایز یا صرفاً زیبایی به نوشته شماست. در این آموزش گام به گام، به شما نشان خواهیم داد که چگونه به آسانی زیر متن خود در فتوشاپ خط بکشید.

1 ماه پیش

70

چطور در فتوشاپ پست اسلایدی درست کنیم؟

چطور در فتوشاپ پست اسلایدی درست کنیم؟

چطور در فتوشاپ پست اسلایدی درست کنیم؟ در این مقاله قرار است به صورت تصویری به شما توضیح دهیم که چطور می توانید در فتوشاپ پست اسلایدی درست کنید تا انتهای این مقاله از وب سایت چگونگی با ما همراه باشید

1 ماه پیش

68

رزولوشن در فتوشاپ کجاست؟

رزولوشن در فتوشاپ کجاست؟

در این مقاله، به طور کامل نحوه تنظیم رزولوشن در فتوشاپ را به شما آموزش می‌دهیم. شما یاد خواهید گرفت که رزولوشن چیست، کجا می‌ توانید آن را پیدا کنید و چگونه آن را برای تصاویر خود تنظیم کنید.

1 ماه پیش

67

سایز a5 در فتوشاپ

سایز a5 در فتوشاپ

سایز a5 در فتوشاپ چقدر است، در این مقاله از وب سایت چگونگی قرار است به ابعاد و نحوه ایجاد یک سند جدید در ابعاد a5 بپردازیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

2 ماه پیش

254

8 سایت برتر دانلود پترن برای فتوشاپ رایگان

8 سایت برتر دانلود پترن برای فتوشاپ رایگان

با استفاده از پترن‌ ها می‌ توانید به سادگی طرح‌ های خود را از ساده به چشمگیر تبدیل کنید. در این مقاله،  8 سایت برتر  را به شما معرفی می ‌کنیم که می ‌توانید از آنها پترن‌ های فتوشاپ را به صورت رایگان  دانلود کنید.

2 ماه پیش

148

چگونه با فتوشاپ فاصله حروف را کم کنیم؟

چگونه با فتوشاپ فاصله حروف را کم کنیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی قرار است به مشکل کم کردن فاصله حروف در فتوشاپ بپردازیم، تا انتهای این مقاله از وب سایت چگونگی با ما همراه باشید

2 ماه پیش

211

چگونه در فتوشاپ حروف را بکشیم؟

چگونه در فتوشاپ حروف را بکشیم؟

چگونه در فتوشاپ حروف را بکشیم؟ در این مقاله از وب سایت چگونگی قصد داریم به شما نحوه کشیدن حروف در فتوشاپ را به صورت تصویری اموزش دهیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

2 ماه پیش

252

 بهترین سایت آموزش رایگان فتوشاپ به زبان فارسی

بهترین سایت آموزش رایگان فتوشاپ به زبان فارسی

ما در این مقاله، با معرفی بهترین سایت آموزش رایگان فتوشاپ به زبان فارسی، مسیر یادگیری این نرم‌ افزار را برای شما هموار خواهیم کرد. با ما همراه باشید تا با ویژگی ‌های منحصر به فرد این دوره آموزشی آشنا شوید

2 ماه پیش

97