چگونگی کار با گزینه fill منوی Edit فتوشاپ

گزینه fill در فتوشاپ چه کاری انجام می دهد؟

1- ویرایش قلم

2- پر کردن با رنگ

3- مالش نرم‌ افزار

4- کپی کردن

گزینه صحیح: 2- پر کردن با رنگ

گزینه fill در منوی edit فتوشاپ همانطور که از معنی آن پیداست به معنای "پر کردن" است و برای ایجاد پر کردن با رنگ در فضایی که قبلاً انتخاب شده استفاده می‌شود. با انتخاب Fill به شما امکان تنظیم کردن رنگ و نوع پر کردن را به صورت برخط، خط شیاری یا مقدار رنگ درصدی می‌دهد. از این ابزار بیشتر در طراحی و ویرایش تصاویر و گرافیک ها استفاده می‌شود.به این ترتیب با استفاده از گزینه Fill می توانید به سادگی قسمت‌های خالی رنگی تصاویر یا فایل‌های گرافیکی را به رنگ‌های مختلف پر کنید.

 چگونگی کار با گزینه fill منوی Edit فتوشاپ

گزینه fill در منوی Edit فتوشاپ

گزینه Fill یکی از ابزارهای فتوشاپ است که برای پرکردن قسمت‌های انتخاب شده از تصویر، شکل یا اشیا استفاده می شود. این قابلیت به شما اجازه می دهد تا قسمت‌ هایی از تصویر یا فایل گرافیکی که می خواهید رنگ پر شوند را با هر رنگی که انتخاب می کنید، پر کنید. از این ابزار در ایجاد لایه های رنگی، تغییر رنگ بخش های مختلف تصاویر، پرکردن بخش های خالی و یا برداشتن پس زمینه تصاویر استفاده می شود. همچنین Fill توانایی تنظیم شدت رنگ و ضخامت پر کردن را به شما می دهد تا برای پر کردن اشیاء مختلف، بتوانید میزان پر کردن و رنگ مطلوب را دقیق تر انتخاب کنید. افزودن لایه های ساده به فایل‌های گرافیکی بدون نیاز به ترسیم مجدد با ابزارهای دیگر از دیگر مزایای استفاده از این ابزار است. در کل، گزینه Fill یکی از ابزارهای کاربردی در کنترل رنگ طراحی ها و تصاویر می باشد.


نظرات

نظر خود را بنویسید

مطالب مشابه:
چرا در فتوشاپ صفحه جدید باز نمی شود

چرا در فتوشاپ صفحه جدید باز نمی شود

اگر با مشکل باز نشدن صفحه جدید در فتوشاپ مواجه هستید، مراحل ذکر شده در این مقاله را دنبال کنید تا مشکل را برطرف کنید. ما در این مقاله از وب سایت چگونگی به رفع مشکل باز نشدن سند جدید در فتوشاپ پرداخته ایم

1 روز پیش

8

چگونگی قفل کردن لایه ها در فتوشاپ

چگونگی قفل کردن لایه ها در فتوشاپ

ما در این مقاله از وب سایت چگونگی قصد داریم چگونگی قفل کردن لایه ها در فتوشاپ و همچنین در کنار آن چگونگی باز کردن قفل لایه ها در فتوشاپ را به شما آموزش دهیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

6 روز پیش

25

رزولوشن مناسب برای چاپ بنر در فتوشاپ

رزولوشن مناسب برای چاپ بنر در فتوشاپ

در این مقاله، به بررسی عوامل موثر در انتخاب رزولوشن مناسب برای چاپ بنر در فتوشاپ پرداخته شده است. همچنین، نکاتی برای تنظیم رزولوشن در فتوشاپ ارائه شده است.

۱ هفته پیش

26

علت مربع مربع شدن فونت در فتوشاپ چیست

علت مربع مربع شدن فونت در فتوشاپ چیست

در این وبلاگ آموزشی از وب سایت چگونگی به حل مشکل مربع مربع شدن فونت در نرم افزار فتوشاپ پرداخته ایم اگر شما هم با این مشکل در فتوشاپ روبرو شده اید با ما همراه باشید.

۳ هفته پیش

68

چگونگی چرخاندن تصاویر در فتوشاپ

چگونگی چرخاندن تصاویر در فتوشاپ

در این مقاله از وب سایت چگونگی به نحوه چرخش تصاویر در فتوشاپ پرداخته ایم برای اینکه بتوانید تصاویر مورد نظرتان را با زاویه دلخواه در فتوشاپ بچرخانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید

1 ماه پیش

54

چگونگی تبدیل rgb به cmyk در فتوشاپ

چگونگی تبدیل rgb به cmyk در فتوشاپ

در این مطلب از وب سایت چگونگی به نحوه تبدیل تصاویر rgb به cmyk و همچنین تبدیل cmyk به rgb در فتوشاپ پرداخته ایم تا انتهای آموزش با ما همراه باشید.

1 ماه پیش

84

چگونگی کشیدن فلش در فتوشاپ

چگونگی کشیدن فلش در فتوشاپ

برای کشیدن فلش و یا استفاده از فلش آماده در فتوشاپ می توانید از ابزار های مختلفی استفاده کنید، در این مقاله از وب سایت چگونگی، به شما نحوه کشیدن فلش در فتوشاپ را آموزش خواهیم داد تا انتهای بلاگ با ما همراه باشید.

1 ماه پیش

485

چگونگی نصب و کرک فتوشاپ 2022

چگونگی نصب و کرک فتوشاپ 2022

در این مقاله از وب سایت چگونگی، قصد داریم به آموزش نصب و فعال ‌سازی فتوشاپ 2022 و نحوه کرک فتوشاپ بپردازیم.اگر شما هم قصد دارید یک ابزار حرفه‌ ای ویرایش تصویر را روی کامپیوتر خود داشته باشید، با ما همراه باشید و نحوه نصب و فعال‌ سازی فتوشاپ را بیاموزید.

2 ماه پیش

452

چگونگی حذف فتوشاپ در ویندوز 7، 8 و 10

چگونگی حذف فتوشاپ در ویندوز 7، 8 و 10

در این موزش از وب سایت چگونگی قصد داریم نحوه حذف فتوشاپ در ویندوزهای 7، 8 و 10 را به صورت کامل به همراه ویدیو به شما آموزش دهیم برای حذف فتوشاپ از کامپیوتر حتما تا انتهای مقاله با ما همراه باشید

2 ماه پیش

384

چگونگی نمایش خطوط راهنما در فتوشاپ

چگونگی نمایش خطوط راهنما در فتوشاپ

خطوط راهنما (Guides) در فتوشاپ ابزاری است که به شما کمک می‌کند تا به راحتی و با دقت بیشتری تصاویر خود را ویرایش کنید. در این مقاله، به بررسی کاربرد خطوط راهنما در فتوشاپ می‌پردازیم.

2 ماه پیش

117