چگونگی کار با گزینه File Info در فتوشاپ

چگونگی کار با گزینه File Info در فتوشاپ

چهارشنبه، 13 اردیبهشت 1402

507

گزینه file info در فتوشاپ چه کاری انجام می دهد؟

  1. امکان ذخیره تنظیمات پرونده
  2. امکان ایجاد نسخه پشتیبان از پرونده
  3. امکان تغییر فرمت پرونده
  4. امکان مشاهده اطلاعات فایل

گزینه صحیح: 4- امکان مشاهده اطلاعات فایل

گزینه File Info در فتوشاپ، قابلیت مشاهده اطلاعات مربوط به یک پرونده را به کاربران این نرم‌افزار می‌دهد. شامل اطلاعاتی مانند نام فایل، آدرس فایل، حجم، اندازه و رزولوشن فایل می‌باشد. این گزینه به کاربران فتوشاپ کمک می‌کند تا اطلاعات دقیق و کامل پرونده‌های خود را در اختیار داشته باشند. با استفاده از این گزینه، کاربران قادر خواهند بود تا از تمامی جزئیات مربوط به فایل خود مطلع شوند، فرمت، رنگ‌های استفاده شده و مشخصات دیگر همه در محدوده این قابلیت قرار گرفته‌اند. به این ترتیب، گزینه File Info در فتوشاپ یک ابزار مفید و ضروری برای هر کاربر این نرم‌افزار بوده و به مدیریت بهتر پرونده‌ها کمک خواهد کرد.

گزینه file info  در فتوشاپ

گزینه File Info در فتوشاپ، به کاربران این نرم‌ افزار امکان مشاهده جزئیات فایل ‌های خود از جمله نام فایل، آدرس فایل، حجم، اندازه و رزولوشن فایل را می ‌دهد. با استفاده از این قابلیت، کاربران قادر خواهند بود تا به طور دقیق و کامل پرونده ‌های خود را مورد بررسی قرار داده و به تمام جزئیات آن‌ها دسترسی پیدا کنند. این قابلیت برای کاربرانی که به صورت روزانه با تعداد زیادی فایل دارای کار می‌ کنند، بسیار مفید واقع می‌ شود و به آن‌ ها اجازه می ‌دهد تا به سادگی از تمام اطلاعات موجود در فایل‌ های خود استفاده کنند. با استفاده از این گزینه، کاربران می‌توانند به سرعت و به صورت ساده به جزئیات فایل‌های خود دسترسی داشته و به نحو احسن ممکن از آن‌ها استفاده کنند. همچنین، این گزینه به کاربران این امکان را می‌دهد تا فایل‌ های خود را به سرعت و به شیوه‌ ای که می‌خواهند، مرتب کنند و در نهایت بهبود مدیریت فایل‌ های خود داشته باشند که می تواند به پیشرفت و سرعت بخشیدن به کار آنان کمک شایانی کند. به این ترتیب، گزینه File Info در فتوشاپ به استفاده بهتر از این نرم‌ افزار و بهبود کیفیت کار کمک می‌ کند.

همچنین بخوانید: چگونگی کار با گزینه new منوی file فتوشاپ

نظرات

نظر خود را بنویسید

مطالب مشابه:
چگونه در فتوشاپ دور متن کادر بکشیم؟

چگونه در فتوشاپ دور متن کادر بکشیم؟

چگونه در فتوشاپ دور متن کادر بکشیم؟ در این مقاله از وب سایت چگونگی قصد داریم به این سوال شما پاسخ دهیم که چطور میتوانیم دور متنمان کادر بکشیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید

4 روز پیش

20

بهترین راه یادگیری فتوشاپ چیست؟

بهترین راه یادگیری فتوشاپ چیست؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی قصد داریم بهترین راه یادگیری فتوشاپ را به شما معرفی نماییم. اگر به دنبال یادگیری کامل فتوشاپ هستید تا انتهای این مقاله از وب سایت چگونگی با ما همراه باشید.

۳ هفته پیش

41

چگونه در فتوشاپ زیر متن خط بکشیم؟

چگونه در فتوشاپ زیر متن خط بکشیم؟

خط کشیدن زیر متن در فتوشاپ راهی ساده برای افزودن تأکید، تمایز یا صرفاً زیبایی به نوشته شماست. در این آموزش گام به گام، به شما نشان خواهیم داد که چگونه به آسانی زیر متن خود در فتوشاپ خط بکشید.

1 ماه پیش

70

چطور در فتوشاپ پست اسلایدی درست کنیم؟

چطور در فتوشاپ پست اسلایدی درست کنیم؟

چطور در فتوشاپ پست اسلایدی درست کنیم؟ در این مقاله قرار است به صورت تصویری به شما توضیح دهیم که چطور می توانید در فتوشاپ پست اسلایدی درست کنید تا انتهای این مقاله از وب سایت چگونگی با ما همراه باشید

1 ماه پیش

68

رزولوشن در فتوشاپ کجاست؟

رزولوشن در فتوشاپ کجاست؟

در این مقاله، به طور کامل نحوه تنظیم رزولوشن در فتوشاپ را به شما آموزش می‌دهیم. شما یاد خواهید گرفت که رزولوشن چیست، کجا می‌ توانید آن را پیدا کنید و چگونه آن را برای تصاویر خود تنظیم کنید.

1 ماه پیش

67

سایز a5 در فتوشاپ

سایز a5 در فتوشاپ

سایز a5 در فتوشاپ چقدر است، در این مقاله از وب سایت چگونگی قرار است به ابعاد و نحوه ایجاد یک سند جدید در ابعاد a5 بپردازیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

2 ماه پیش

254

8 سایت برتر دانلود پترن برای فتوشاپ رایگان

8 سایت برتر دانلود پترن برای فتوشاپ رایگان

با استفاده از پترن‌ ها می‌ توانید به سادگی طرح‌ های خود را از ساده به چشمگیر تبدیل کنید. در این مقاله،  8 سایت برتر  را به شما معرفی می ‌کنیم که می ‌توانید از آنها پترن‌ های فتوشاپ را به صورت رایگان  دانلود کنید.

2 ماه پیش

148

چگونه با فتوشاپ فاصله حروف را کم کنیم؟

چگونه با فتوشاپ فاصله حروف را کم کنیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی قرار است به مشکل کم کردن فاصله حروف در فتوشاپ بپردازیم، تا انتهای این مقاله از وب سایت چگونگی با ما همراه باشید

2 ماه پیش

211

چگونه در فتوشاپ حروف را بکشیم؟

چگونه در فتوشاپ حروف را بکشیم؟

چگونه در فتوشاپ حروف را بکشیم؟ در این مقاله از وب سایت چگونگی قصد داریم به شما نحوه کشیدن حروف در فتوشاپ را به صورت تصویری اموزش دهیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

2 ماه پیش

252

 بهترین سایت آموزش رایگان فتوشاپ به زبان فارسی

بهترین سایت آموزش رایگان فتوشاپ به زبان فارسی

ما در این مقاله، با معرفی بهترین سایت آموزش رایگان فتوشاپ به زبان فارسی، مسیر یادگیری این نرم‌ افزار را برای شما هموار خواهیم کرد. با ما همراه باشید تا با ویژگی ‌های منحصر به فرد این دوره آموزشی آشنا شوید

2 ماه پیش

97