چگونگی کار با گزینه File Info در فتوشاپ

چگونگی کار با گزینه File Info در فتوشاپ

چهارشنبه، 13 اردیبهشت 1402

369

گزینه file info در فتوشاپ چه کاری انجام می دهد؟

  1. امکان ذخیره تنظیمات پرونده
  2. امکان ایجاد نسخه پشتیبان از پرونده
  3. امکان تغییر فرمت پرونده
  4. امکان مشاهده اطلاعات فایل

گزینه صحیح: 4- امکان مشاهده اطلاعات فایل

گزینه File Info در فتوشاپ، قابلیت مشاهده اطلاعات مربوط به یک پرونده را به کاربران این نرم‌افزار می‌دهد. شامل اطلاعاتی مانند نام فایل، آدرس فایل، حجم، اندازه و رزولوشن فایل می‌باشد. این گزینه به کاربران فتوشاپ کمک می‌کند تا اطلاعات دقیق و کامل پرونده‌های خود را در اختیار داشته باشند. با استفاده از این گزینه، کاربران قادر خواهند بود تا از تمامی جزئیات مربوط به فایل خود مطلع شوند، فرمت، رنگ‌های استفاده شده و مشخصات دیگر همه در محدوده این قابلیت قرار گرفته‌اند. به این ترتیب، گزینه File Info در فتوشاپ یک ابزار مفید و ضروری برای هر کاربر این نرم‌افزار بوده و به مدیریت بهتر پرونده‌ها کمک خواهد کرد.

گزینه file info  در فتوشاپ

گزینه File Info در فتوشاپ، به کاربران این نرم‌ افزار امکان مشاهده جزئیات فایل ‌های خود از جمله نام فایل، آدرس فایل، حجم، اندازه و رزولوشن فایل را می ‌دهد. با استفاده از این قابلیت، کاربران قادر خواهند بود تا به طور دقیق و کامل پرونده ‌های خود را مورد بررسی قرار داده و به تمام جزئیات آن‌ها دسترسی پیدا کنند. این قابلیت برای کاربرانی که به صورت روزانه با تعداد زیادی فایل دارای کار می‌ کنند، بسیار مفید واقع می‌ شود و به آن‌ ها اجازه می ‌دهد تا به سادگی از تمام اطلاعات موجود در فایل‌ های خود استفاده کنند. با استفاده از این گزینه، کاربران می‌توانند به سرعت و به صورت ساده به جزئیات فایل‌های خود دسترسی داشته و به نحو احسن ممکن از آن‌ها استفاده کنند. همچنین، این گزینه به کاربران این امکان را می‌دهد تا فایل‌ های خود را به سرعت و به شیوه‌ ای که می‌خواهند، مرتب کنند و در نهایت بهبود مدیریت فایل‌ های خود داشته باشند که می تواند به پیشرفت و سرعت بخشیدن به کار آنان کمک شایانی کند. به این ترتیب، گزینه File Info در فتوشاپ به استفاده بهتر از این نرم‌ افزار و بهبود کیفیت کار کمک می‌ کند.

همچنین بخوانید: چگونگی کار با گزینه new منوی file فتوشاپ

نظرات

نظر خود را بنویسید

مطالب مشابه:
چطور در فتوشاپ خط چین بکشیم؟

چطور در فتوشاپ خط چین بکشیم؟

یکی از سوالات متداول شما این است که چطور با فتوشا خط چین بکشیم در این مقاله نحوه کشیدن خط چین و یا اشکال به شکل خط چین در فتوشاپ را توضیح داده ایم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

10 ساعت پیش

2

چگونه در فتوشاپ وسط صفحه را پیدا کنیم؟

چگونه در فتوشاپ وسط صفحه را پیدا کنیم؟

یکی از سوالات مهم هنرجویان فتوشاپ این است که چگونه در فتوشاپ وسط صفحه را پیدا کنیم برای پیدا کردن وسط صفحه در فتوشاپ روش های متفاوتی وجود دارد که یکی از آسان ترین روش ها را در بخش زیر شرح میدهیم تا انتهای این مقاله از وبسایت چگونگی با ما همراه باشید.

۳ هفته پیش

38

چگونگی پیش نمایش فایل psd بدون باز کردن فایل

چگونگی پیش نمایش فایل psd بدون باز کردن فایل

در این مقاله، به شما خواهیم گفت که چگونه می‌ توانید بدون نیاز به باز کردن فایل‌ های PSD یا همان لایه باز، پیش ‌نمایشی از محتوای آنها را مشاهده کنید.

1 ماه پیش

95

سایز کارت ویزیت در فتوشاپ چقدر است؟

سایز کارت ویزیت در فتوشاپ چقدر است؟

در این مقاله به بررسی ابعاد دقیق و استاندارد برای طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ پرداخته ایم و نکاتی را برای طراحی کارت ویزیت ذکر کرده ایم با ما همراه باشید

1 ماه پیش

55

ابعاد بنر تسلیت باید چقدر باشد؟

ابعاد بنر تسلیت باید چقدر باشد؟

این مقاله با عنوان ابعاد مناسب برای چاپ بنر تسلیت باید چقدر باشد برای ان دسته از عزیزانی که به دنبال ابعاد مناسب برای طراحی بنر تسلیت هستند مناسب است، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

1 ماه پیش

89

ایجاد عکس 16در 21 در فتوشاپ

ایجاد عکس 16در 21 در فتوشاپ

تغییر سایز عکس یکی از رایج‌ ترین کارهایی است که در فتوشاپ انجام می‌ شود. سایز عکس 16*21 یکی از سایزهای پرکاربرد برای چاپ عکس، آلبوم عکس و ... است. در این مقاله به شما آموزش می‌دهیم که چگونه سایز عکس خود را در فتوشاپ به 16*21 تغییر دهید و یا یک عکس با سایز 16*21 ایجاد نمایید.

1 ماه پیش

196

چگونه فایل TIFF را به JPG تبدیل کنیم؟

چگونه فایل TIFF را به JPG تبدیل کنیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی با ما همراه باشید تا نحوه تبدیل فایل TIFF به JPG را با هم آموزش ببینیم،همچنین در این مقاله به برخی از سوالات متداول شما پاسخ داده شده است.

1 ماه پیش

154

چگونه در فتوشاپ از یک لایه کپی بگیریم؟

چگونه در فتوشاپ از یک لایه کپی بگیریم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی، به طور کامل به نحوه کپی گرفتن از یک لایه در فتوشاپ خواهیم پرداخت و روش‌های مختلف انجام این کار را به شما آموزش خواهیم داد.

1 ماه پیش

107

چطور در فتوشاپ دایره بکشیم؟

چطور در فتوشاپ دایره بکشیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی راحت ترین روش برای رسم دایره در فتوشاپ را به شما توضیح خواهیم داد تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید

2 ماه پیش

463

پنل Layers لایه ها رفته چطوری بیارمش؟

پنل Layers لایه ها رفته چطوری بیارمش؟

گاهی اوقات ممکن است پنل لایه ها به دلایل مختلف از دیدرس پنهان شود. برای مثال، ممکن است شما به اشتباه پنل لایه ها را بسته باشید یا ممکن است پنل لایه ها به صورت اتفاقی به یک گروه پنل منتقل شده باشد. در این مقاله به حل این مشکل پرداخته ایم.

2 ماه پیش

154