چگونگی کار با گزینه open recent منوی file فتوشاپ

گزینه open recent در منوی فایل فتوشاپ چه کاری انجام می دهد؟

1. امکان بستن پرونده فتوشاپ

2. امکان باز کردن گردش کارهای اخیر

3. امکان باز کردن صفحه دیگر فتوشاپ

4. امکان ویرایش تنظیمات پیش‌فرض فتوشاپ

گزینه صحیح: 2- امکان باز کردن گردش کارهای اخیر

گزینه Open Recent در نرم‌ افزار فتوشاپ، قابلیت باز کردن گردش کارهای اخیر است که در آن پرونده‌هایی که در مدت زمانی کوتاهی از قبل باز و ویرایش شده‌اند، نمایش داده می‌شوند. این گزینه به کاربر این امکان را می‌دهد تا بتواند به صورت سریع به پروژه‌های آخر خود دسترسی پیدا کند و با ادامه‌ی کار و ویرایش پروژه‌های خود در فتوشاپ ادامه دهد.

گزینه  open recent  در فتوشاپ

گزینه Open Recent در نرم‌ افزار فتوشاپ، به کاربران این امکان را می ‌دهد تا به سرعت به گردش کارهای اخیر خود دسترسی داشته باشند و بتوانند در ادامه‌ ی ویرایش و پیش‌ برد پروژه ‌های خود در فتوشاپ، از پیش‌ فرض‌ های قبلی و تنظیمات استفاده کنند. برای استفاده از این قابلیت، کاربران نیازی به جستجوی فایل های مختلف ندارند و فقط با چند کلیک، می توانند به طور سریع و ساده به پروژه های قبلی خود دسترسی داشته باشند. این گزینه برای کاربرانی که با کلی پروژه همزمان سر و کار دارند و به دلیل تنوع و تعداد زیاد فایل‌ها به سختی می توانند لیست آن‌ها را در یادداشت بگیرند، بسیار مفید واقع شده است. از این رو، گزینه Open Recent در فتوشاپ می تواند برای افرادی که به طور مداوم با این نرم افزار کار می‌کنند، نوید پیشرفت و سرعت بخشیدن به کار آنان باشد.


نظرات

نظر خود را بنویسید

مطالب مشابه:
سایز a5 در فتوشاپ

سایز a5 در فتوشاپ

سایز a5 در فتوشاپ چقدر است، در این مقاله از وب سایت چگونگی قرار است به ابعاد و نحوه ایجاد یک سند جدید در ابعاد a5 بپردازیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

دیروز

8

8 سایت برتر دانلود پترن برای فتوشاپ رایگان

8 سایت برتر دانلود پترن برای فتوشاپ رایگان

با استفاده از پترن‌ ها می‌ توانید به سادگی طرح‌ های خود را از ساده به چشمگیر تبدیل کنید. در این مقاله،  8 سایت برتر  را به شما معرفی می ‌کنیم که می ‌توانید از آنها پترن‌ های فتوشاپ را به صورت رایگان  دانلود کنید.

۱ هفته پیش

33

چگونه با فتوشاپ فاصله حروف را کم کنیم؟

چگونه با فتوشاپ فاصله حروف را کم کنیم؟

در این مقاله از وب سایت چگونگی قرار است به مشکل کم کردن فاصله حروف در فتوشاپ بپردازیم، تا انتهای این مقاله از وب سایت چگونگی با ما همراه باشید

۱ هفته پیش

38

چگونه در فتوشاپ حروف را بکشیم؟

چگونه در فتوشاپ حروف را بکشیم؟

چگونه در فتوشاپ حروف را بکشیم؟ در این مقاله از وب سایت چگونگی قصد داریم به شما نحوه کشیدن حروف در فتوشاپ را به صورت تصویری اموزش دهیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

۲ هفته پیش

50

 بهترین سایت آموزش رایگان فتوشاپ به زبان فارسی

بهترین سایت آموزش رایگان فتوشاپ به زبان فارسی

ما در این مقاله، با معرفی بهترین سایت آموزش رایگان فتوشاپ به زبان فارسی، مسیر یادگیری این نرم‌ افزار را برای شما هموار خواهیم کرد. با ما همراه باشید تا با ویژگی ‌های منحصر به فرد این دوره آموزشی آشنا شوید

۲ هفته پیش

50

چگونه کش فتوشاپ را پاک کنیم؟

چگونه کش فتوشاپ را پاک کنیم؟

فتوشاپ، به عنوان محبوب‌ ترین نرم‌ افزار ویرایش عکس، از حافظه پنهان یا کش برای ذخیره‌سازی موقت داده‌ ها و تسریع عملکرد برنامه استفاده می‌کند. در این مقاله، به شما آموزش می ‌دهیم که چگونه کش فتوشاپ را  با دو روش مختلف پاک کنید.

1 ماه پیش

58

چطور در فتوشاپ خط چین بکشیم؟

چطور در فتوشاپ خط چین بکشیم؟

یکی از سوالات متداول شما این است که چطور با فتوشا خط چین بکشیم در این مقاله نحوه کشیدن خط چین و یا اشکال به شکل خط چین در فتوشاپ را توضیح داده ایم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

1 ماه پیش

68

چگونه در فتوشاپ وسط صفحه را پیدا کنیم؟

چگونه در فتوشاپ وسط صفحه را پیدا کنیم؟

یکی از سوالات مهم هنرجویان فتوشاپ این است که چگونه در فتوشاپ وسط صفحه را پیدا کنیم برای پیدا کردن وسط صفحه در فتوشاپ روش های متفاوتی وجود دارد که یکی از آسان ترین روش ها را در بخش زیر شرح میدهیم تا انتهای این مقاله از وبسایت چگونگی با ما همراه باشید.

1 ماه پیش

134

چگونگی پیش نمایش فایل psd بدون باز کردن فایل

چگونگی پیش نمایش فایل psd بدون باز کردن فایل

در این مقاله، به شما خواهیم گفت که چگونه می‌ توانید بدون نیاز به باز کردن فایل‌ های PSD یا همان لایه باز، پیش ‌نمایشی از محتوای آنها را مشاهده کنید.

2 ماه پیش

205

سایز کارت ویزیت در فتوشاپ چقدر است؟

سایز کارت ویزیت در فتوشاپ چقدر است؟

در این مقاله به بررسی ابعاد دقیق و استاندارد برای طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ پرداخته ایم و نکاتی را برای طراحی کارت ویزیت ذکر کرده ایم با ما همراه باشید

2 ماه پیش

129