چگونگی کار با گزینه open recent منوی file فتوشاپ

گزینه open recent در منوی فایل فتوشاپ چه کاری انجام می دهد؟

1. امکان بستن پرونده فتوشاپ

2. امکان باز کردن گردش کارهای اخیر

3. امکان باز کردن صفحه دیگر فتوشاپ

4. امکان ویرایش تنظیمات پیش‌فرض فتوشاپ

گزینه صحیح: 2- امکان باز کردن گردش کارهای اخیر

گزینه Open Recent در نرم‌ افزار فتوشاپ، قابلیت باز کردن گردش کارهای اخیر است که در آن پرونده‌هایی که در مدت زمانی کوتاهی از قبل باز و ویرایش شده‌اند، نمایش داده می‌شوند. این گزینه به کاربر این امکان را می‌دهد تا بتواند به صورت سریع به پروژه‌های آخر خود دسترسی پیدا کند و با ادامه‌ی کار و ویرایش پروژه‌های خود در فتوشاپ ادامه دهد.

گزینه  open recent  در فتوشاپ

گزینه Open Recent در نرم‌ افزار فتوشاپ، به کاربران این امکان را می ‌دهد تا به سرعت به گردش کارهای اخیر خود دسترسی داشته باشند و بتوانند در ادامه‌ ی ویرایش و پیش‌ برد پروژه ‌های خود در فتوشاپ، از پیش‌ فرض‌ های قبلی و تنظیمات استفاده کنند. برای استفاده از این قابلیت، کاربران نیازی به جستجوی فایل های مختلف ندارند و فقط با چند کلیک، می توانند به طور سریع و ساده به پروژه های قبلی خود دسترسی داشته باشند. این گزینه برای کاربرانی که با کلی پروژه همزمان سر و کار دارند و به دلیل تنوع و تعداد زیاد فایل‌ها به سختی می توانند لیست آن‌ها را در یادداشت بگیرند، بسیار مفید واقع شده است. از این رو، گزینه Open Recent در فتوشاپ می تواند برای افرادی که به طور مداوم با این نرم افزار کار می‌کنند، نوید پیشرفت و سرعت بخشیدن به کار آنان باشد.


نظرات

نظر خود را بنویسید

مطالب مشابه:
چطور با فتوشاپ فایل EPS را باز کنیم؟

چطور با فتوشاپ فایل EPS را باز کنیم؟

در این مقاله، به شما آموزش خواهیم داد که چگونه یک فایل EPS را در فتوشاپ باز کنید. همچنین نکاتی را برای بهینه سازی کیفیت تصویر در هنگام باز کردن فایل های EPS ارائه خواهیم داد.

3 روز پیش

17

چگونه در فتوشاپ اسکن کنیم؟

چگونه در فتوشاپ اسکن کنیم؟

در این مقاله، نحوه اسکن عکس با فتوشاپ را به صورت گام به گام توضیح خواهیم داد. با استفاده از این روش ساده، می توانید عکس های خود را با کیفیت بالا اسکن کنید

5 روز پیش

25

چگونگی ایجاد لایه در فتوشاپ

چگونگی ایجاد لایه در فتوشاپ

لایه‌ ها یکی از مهم‌ ترین مفاهیم در فتوشاپ هستند، در این مقاله از وب سایت چگونگی قرار است نحوه ایجاد لایه در فتوشاپ را به شما آموزش دهیم تا انتهای آموزش با ما همراه باشید.

1 ماه پیش

82

چگونه در فتوشاپ پترن درست کنیم صفر تا صد

چگونه در فتوشاپ پترن درست کنیم صفر تا صد

در این مقاله، نحوه ساخت پترن در فتوشاپ را به همراه چگونگی اضافه کردن پترن در فتوشاپ به شما آموزش خواهیم داد. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه از ابزارها و ویژگی های فتوشاپ برای ایجاد پترن های تکراری و منظم استفاده کنید.

1 ماه پیش

109

چرا صفحه فتوشاپ سیاه می شود؟

چرا صفحه فتوشاپ سیاه می شود؟

در این مقاله، به بررسی دلایل سیاه شدن صفحه فتوشاپ و نحوه رفع این مشکل پرداختیم. برای رفع این مشکل، می توانید مراحل ذکر شده در مقاله را دنبال کنید.

1 ماه پیش

147

چرا متن در فتوشاپ تار می شود؟

چرا متن در فتوشاپ تار می شود؟

آیا تا به حال با این مشکل روبرو شده اید که متنی که در فتوشاپ ایجاد می کنید تار به نظر می رسد؟ این یک مشکل رایج است که می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. در این مقاله، ما به بررسی دلایل تار شدن متن در فتوشاپ و نحوه رفع پیکسلی شدن متن در فتوشاپ خواهیم پرداخت.

1 ماه پیش

257

حداقل سیستم مورد نیاز برای نصب فتوشاپ 2022

حداقل سیستم مورد نیاز برای نصب فتوشاپ 2022

در این مقاله از وب سایت چگونگی به حداقل سیستم مورد نیاز برای نصب فتوشاپ 2022 پرداخته ایم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

1 ماه پیش

198

اندازه لیبل سی دی در فتوشاپ و نکات طراحی

اندازه لیبل سی دی در فتوشاپ و نکات طراحی

در این مقاله از وب سایت چگونگی به اندازه لیبل سی دی در فتوشاپ و نکات طراحی لیبل CD در فتوشاپ برای چاپ پرداخته ایم برای آموزش کامل تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

2 ماه پیش

135

چرا در فتوشاپ صفحه جدید باز نمی شود

چرا در فتوشاپ صفحه جدید باز نمی شود

اگر با مشکل باز نشدن صفحه جدید در فتوشاپ مواجه هستید، مراحل ذکر شده در این مقاله را دنبال کنید تا مشکل را برطرف کنید. ما در این مقاله از وب سایت چگونگی به رفع مشکل باز نشدن سند جدید در فتوشاپ پرداخته ایم

2 ماه پیش

132

چگونگی قفل کردن لایه ها در فتوشاپ

چگونگی قفل کردن لایه ها در فتوشاپ

ما در این مقاله از وب سایت چگونگی قصد داریم چگونگی قفل کردن لایه ها در فتوشاپ و همچنین در کنار آن چگونگی باز کردن قفل لایه ها در فتوشاپ را به شما آموزش دهیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

2 ماه پیش

337