علت مربع مربع شدن فونت در فتوشاپ چیست

یکی از رایج‌ ترین دلایل مربع شدن فونت در فتوشاپ، عدم تطابق بین متن و فونت است. به عنوان مثال، زمانی که متن فارسی است اما فونت انتخابی انگلیسی است یا متن انگلیسی اما با فونت فارسی نمایش داده می‌شود، فتوشاپ فونت را به صورت مربعی نشان می‌دهد. بنابراین کافی است در این شرایط، فونتی را انتخاب کنید که با متن سازگار باشد یا به عبارت دیگر از یکسان کردن متن و فونت استفاده کنید تا این مشکل برطرف شود. اگر مشکل بر طرف نشد موارد زیر را بررسی کنید.

علت مربع مربع شدن فونت در فتوشاپ

عدم پشتیبانی از فونت توسط فتوشاپ: برخی از فونت ها ممکن است توسط فتوشاپ پشتیبانی نشوند و در نتیجه مربع مربع شوند.
عدم نصب صحیح فونت: اگر فونت به درستی نصب نشده باشد، ممکن است در فتوشاپ مربع مربع شود.
مشکلات نرم افزاری: مشکلات نرم افزاری نیز می تواند منجر به مربع مربع شدن فونت در فتوشاپ شود.
برای رفع مشکل مربع مربع شدن فونت در فتوشاپ، می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

مطمئن شوید که فونت توسط فتوشاپ پشتیبانی می شود. می توانید این کار را با مراجعه به وب سایت سازنده فونت انجام دهید.
مطمئن شوید که فونت به درستی نصب شده است. برای این کار، فونت را از طریق منوی File > Install New Font نصب کنید.
فتوشاپ را مجدداً راه اندازی کنید. اگر با انجام مراحل بالا مشکل مربع مربع شدن فونت برطرف نشد، ممکن است مشکل نرم افزاری باشد. در این صورت، باید فتوشاپ را آپدیت کنید. در اینجا چند نکته برای جلوگیری از مربع مربع شدن فونت در فتوشاپ آورده شده است:

از فونت های معتبر و سازگار با فتوشاپ استفاده کنید.
فونت ها را به درستی نصب کنید.
همیشه از آخرین نسخه فتوشاپ استفاده کنید.

نظرات

نظر خود را بنویسید

مطالب مشابه:
چرا در فتوشاپ صفحه جدید باز نمی شود

چرا در فتوشاپ صفحه جدید باز نمی شود

اگر با مشکل باز نشدن صفحه جدید در فتوشاپ مواجه هستید، مراحل ذکر شده در این مقاله را دنبال کنید تا مشکل را برطرف کنید. ما در این مقاله از وب سایت چگونگی به رفع مشکل باز نشدن سند جدید در فتوشاپ پرداخته ایم

1 روز پیش

8

چگونگی قفل کردن لایه ها در فتوشاپ

چگونگی قفل کردن لایه ها در فتوشاپ

ما در این مقاله از وب سایت چگونگی قصد داریم چگونگی قفل کردن لایه ها در فتوشاپ و همچنین در کنار آن چگونگی باز کردن قفل لایه ها در فتوشاپ را به شما آموزش دهیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

6 روز پیش

25

رزولوشن مناسب برای چاپ بنر در فتوشاپ

رزولوشن مناسب برای چاپ بنر در فتوشاپ

در این مقاله، به بررسی عوامل موثر در انتخاب رزولوشن مناسب برای چاپ بنر در فتوشاپ پرداخته شده است. همچنین، نکاتی برای تنظیم رزولوشن در فتوشاپ ارائه شده است.

۱ هفته پیش

26

چگونگی چرخاندن تصاویر در فتوشاپ

چگونگی چرخاندن تصاویر در فتوشاپ

در این مقاله از وب سایت چگونگی به نحوه چرخش تصاویر در فتوشاپ پرداخته ایم برای اینکه بتوانید تصاویر مورد نظرتان را با زاویه دلخواه در فتوشاپ بچرخانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید

1 ماه پیش

54

چگونگی تبدیل rgb به cmyk در فتوشاپ

چگونگی تبدیل rgb به cmyk در فتوشاپ

در این مطلب از وب سایت چگونگی به نحوه تبدیل تصاویر rgb به cmyk و همچنین تبدیل cmyk به rgb در فتوشاپ پرداخته ایم تا انتهای آموزش با ما همراه باشید.

1 ماه پیش

84

چگونگی کشیدن فلش در فتوشاپ

چگونگی کشیدن فلش در فتوشاپ

برای کشیدن فلش و یا استفاده از فلش آماده در فتوشاپ می توانید از ابزار های مختلفی استفاده کنید، در این مقاله از وب سایت چگونگی، به شما نحوه کشیدن فلش در فتوشاپ را آموزش خواهیم داد تا انتهای بلاگ با ما همراه باشید.

1 ماه پیش

485

چگونگی نصب و کرک فتوشاپ 2022

چگونگی نصب و کرک فتوشاپ 2022

در این مقاله از وب سایت چگونگی، قصد داریم به آموزش نصب و فعال ‌سازی فتوشاپ 2022 و نحوه کرک فتوشاپ بپردازیم.اگر شما هم قصد دارید یک ابزار حرفه‌ ای ویرایش تصویر را روی کامپیوتر خود داشته باشید، با ما همراه باشید و نحوه نصب و فعال‌ سازی فتوشاپ را بیاموزید.

2 ماه پیش

454

چگونگی حذف فتوشاپ در ویندوز 7، 8 و 10

چگونگی حذف فتوشاپ در ویندوز 7، 8 و 10

در این موزش از وب سایت چگونگی قصد داریم نحوه حذف فتوشاپ در ویندوزهای 7، 8 و 10 را به صورت کامل به همراه ویدیو به شما آموزش دهیم برای حذف فتوشاپ از کامپیوتر حتما تا انتهای مقاله با ما همراه باشید

2 ماه پیش

384

چگونگی نمایش خطوط راهنما در فتوشاپ

چگونگی نمایش خطوط راهنما در فتوشاپ

خطوط راهنما (Guides) در فتوشاپ ابزاری است که به شما کمک می‌کند تا به راحتی و با دقت بیشتری تصاویر خود را ویرایش کنید. در این مقاله، به بررسی کاربرد خطوط راهنما در فتوشاپ می‌پردازیم.

2 ماه پیش

117

چگونگی رفع مشکل نقطه در فتوشاپ

چگونگی رفع مشکل نقطه در فتوشاپ

یکی از سوالاتی که در هنگام کار با فتوشاپ ممکن است برای شما پیش بیاید این است که چرا نقطه در فتوشاپ برعکس تایپ می شود برای جواب به این سوال تا انتهای بلاگ با ما همراه باشید.

2 ماه پیش

436