9 سایت دانلود آیکون رایگان

9 سایت دانلود آیکون رایگان

یک شنبه، 19 شهریور

53

گاها پیش می آید که در زمان طراحی نیاز به آیکون داشته باشید اما گشتن در سایت های مختلف برایتان دشوار باشد و از آنجایی که سایت های رایگان دانلود آیکن بسیار کم هستند ما در این مقاله 9 سایت دانلود آیکون رایگان برای طراحان گرافیک و وب را فهرست کرده‌ایم. شما می‌ توانید مجموعه ای از آیکون های رایگان را که بر اساس کلمه کلیدی یا یک موضوع خاص از این سایت‌ های محبوب رایگان دانلود کنید. از این وب‌ سایت ‌ها می ‌توانید آیکون ‌های تک رنگ یا مجموعه‌ ای از آیکون قابل سفارشی ‌سازی را انتخاب کنید و در پروژه هایتان استفاده کنید. این وب ‌سایت ‌ها برای طراحان وب، چاپ و ... کاربردی مفید خواهند بود. در وب‌ سایت‌ های معرفی شده زیر، می ‌توانید آیکون ‌هایی برای همه انواع حالات و تم‌ ها پیدا کنید، اگر پس ‌زمینه شفاف را دوست ندارید، برخی از این وب‌سایت‌ ها به شما امکان می‌ دهند پس‌زمینه ‌ها و رنگ‌ های آیکون را برای مطابقت با پروژه‌های خود تغییر دهید. می ‌توانید آیکون‌های مورد علاقه خود را در فرمت‌ های png، gif و ai شفاف دانلود کنید.


1. Icon Finder 

بهترین سایت دانلود آیکون Icon Finder بیش از 200000 آیکون در نسخه ‌های رایگان و premium دارد. سبک ‌های مختلفی از ایکون ها دراین سایت در دسترس هستند. Icon Finder آیکون ‌های رایگان را بر اساس بسیاری از دسته ‌های مختلف دارد. این سایت در واقع بهترین و محبوب‌ ترین سایت دانلود آیکون در سراسر جهان است.

بهترین سایت دانلود آیکون

2. Freepik

Freepik بیش از 99000 آیکون‌ های وکتور رایگان دارد که می ‌توان برای استفاده شخصی و تجاری استفاده کرد. آیکون‌های رایگان را در فرمت‌های PNG، EPS و SVG دانلود کنید. Freepik بسیاری از دسته‌های مختلف را برای انتخاب دارد: حیوانات، هنر، آموزش، غذا، شبکه‌سازی، افراد، ورزش، علائم، ژست‌ها، لباس، ساختمان‌ها، فلش‌ها و غیره. Freepik بهترین سایت دانلود آیکون است و فایل‌های مختلفی مانند وکتور، PSD، AI و عکس‌های stock را ارائه می‌ دهد.

بهترین سایت دانلود آیکون

3. Iconarchive

IconArchive یک موتور جستجوی آیکون حرفه‌ای بر اساس برچسب است که بیش از 500000 آیکون برای توسعه ‌دهندگان وب، کاربران نهایی و هنرمندان گرافیک دارد. همچنین منبع الهام‌ بخشی برای ایده‌های طراحی جدید و مکانی برای لذت بردن از آیکون‌های زیبا است. می‌ توانید آیکون ‌های مورد علاقه خود را به راحتی در اینجا جمع‌آوری، سازماندهی و به اشتراک بگذارید. اگر می‌خواهید دسکتاپ خود را سفارشی کنید، می‌توانید آیکون‌ها را برای همه سیستم‌ عامل‌ها، ویندوز، مک و لینوکس دانلود کنید. توسعه ‌دهندگان وب یا نرم‌ افزار که به دنبال طراحی آیکون سفارشی هستند، می‌توانند از این وب سایت استفاده کنند.

IconArchive 


4. Icons8

همه آیکون ‌های قابل دانلود در این سایت توسط یک طراح ایجاد می ‌شوند، بنابراین رابط کاربری شما یکپارچه خواهد بود. آیکون‌ های وکتور ادغام نشده‌اند و شکل آنها حفظ شده است.در این سایت شما یک رنگ را انتخاب می کنید و ما نسخه‌ های رنگی شده PNG یا SVG  را در اختیار شما قرار میدهیم. همچنین می توانید کدی را دریافت کنید تا یک آیکون را مستقیماً در HTML خود قرار دهید.

سایت دانلود آیکون ‌


5. Flaticon

سایت FLACTION یک سایت دانلود آیکون رایگان است که توسط یک طراح گرافیک به نام Konstantine Ovchinnikov ایجاد شده است. این سایت بیش از 27000 آیکون در فرمت‌های PNG، SVG و EPS دارد که می ‌توان برای استفاده شخصی و تجاری استفاده کرد. آیکون ‌های FLACTION در طیف گسترده‌ای از موضوعات موجود هستند، از جمله: اشیاء روزمره: مانند کامپیوتر، تلفن، ماشین و غیره، علائم: مانند فلش، علامت سوال و غیره، نمادها: مانند قلب، ستاره و غیره، حیوانات: مانند سگ، گربه و غیره، افراد: مانند مرد، زن و ... برای دانلود یک آیکون از سایت FLACTION، ابتدا باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. پس از ایجاد حساب کاربری، می ‌توانید آیکون ‌های مورد نظر خود را جستجو کنید. پس از یافتن آیکون مورد نظر خود، می ‌توانید آن را در فرمت‌های PNG، SVG یا EPS دانلود کنید. FLACTION یک سایت عالی برای طراحان وب و گرافیک است که به دنبال آیکون‌های رایگان و با کیفیت هستند. این سایت طیف گسترده‌ای از آیکون‌ها را در سبک‌ها و موضوعات مختلف ارائه می ‌دهد.

سایت FLACTION

6. Vecteezy

Vecteezy یک سایت دانلود آیکون رایگان و پولی است که بیش از 500000 آیکون در فرمت‌های PNG، SVG و EPS دارد. این سایت آیکون‌ها را در طیف گسترده‌ای از سبک‌ها و موضوعات ارائه می‌ دهد. پبرای دانلود یک آیکون از سایت Vecteezy، ابتدا باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. پس از ایجاد حساب کاربری، می ‌توانید آیکون‌های مورد نظر خود را جستجو کنید. پس از یافتن آیکون مورد نظر خود، می‌توانید آن را در فرمت‌های PNG، SVG یا EPS دانلود کنید.  Vecteezy یک سایت عالی برای طراحان وب و گرافیک است که به دنبال آیکون‌های رایگان و با کیفیت هستند. این سایت طیف گسترده‌ای از آیکون‌ ها را در سبک‌ها و موضوعات مختلف ارائه می‌دهد.

Vecteezy

7. Iconsdb

Iconsdb یک سایت دانلود آیکون رایگان و پولی است که بیش از 100000 آیکون در فرمت ‌های PNG، SVG و EPS دارد. این سایت آیکون‌ها را در طیف گسترده‌ای از سبک‌ ها و موضوعات ارائه می‌دهد، برای دانلود یک آیکون از سایت Iconsdb، ابتدا باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. پس از ایجاد حساب کاربری، می ‌توانید آیکون‌های مورد نظر خود را جستجو کنید. پس از یافتن آیکون مورد نظر خود، می‌توانید آن را در فرمت‌ های PNG، SVG یا EPS دانلود کنید. Iconsdb یک سایت عالی برای طراحان وب و گرافیک است که به دنبال آیکون‌ های رایگان و با کیفیت هستند. 

Iconsdb یک سایت دانلود آیکون رایگان

8. Dry Icons

Dry Icons یک سایت دانلود آیکون رایگان است که بیش از 20000 آیکون در فرمت‌ های PNG، SVG و EPS دارد. این سایت آیکون‌ها را در سبک ساده و مینیمال ارائه می ‌دهد. برای دانلود یک آیکون از سایت Dry Icons، نیازی به ایجاد حساب کاربری نیست. فقط کافی است آیکون مورد نظر خود را جستجو کنید و آن را در فرمت‌های PNG، SVG یا EPS دانلود کنید. Dry Icons یک سایت عالی برای طراحان وب و گرافیک است که به دنبال آیکون‌های رایگان و ساده هستند.

سایت دانلود آیکون رایگان

9. Iconmonstr

Iconmonstr یک سایت دانلود وکتور رایگان است که مجموعه‌ای از آیکون‌ های وکتور ساده و جذاب را در اختیار کاربران قرار می ‌دهد. این آیکون‌ ها در فرمت‌های SVG، PNG، و EPS قابل دانلود هستند و می‌توان از آنها در پروژه‌های مختلف طراحی گرافیکی استفاده کرد. سایت Iconmonstr دارای دسته‌بندی‌های مختلفی برای آیکون‌ها است که کاربران می‌توانند با استفاده از آنها آیکون ‌های مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنند. برای دانلود یک آیکون از سایت Iconmonstr، کافی است بر روی آیکون مورد نظر کلیک کنید. سپس، صفحه‌ای باز می‌ شود که در آن می ‌توانید آیکون را در فرمت‌های مختلف دانلود کنید. سایت Iconmonstr دارای یک مجوز Creative Commons Attribution 3.0 است. این بدان معناست که می‌ توانید از آیکون ‌های این سایت به صورت رایگان استفاده کنید، اما باید نام طراح آیکون را در پروژه خود ذکر کنید.

سایت دانلود ایکن

امیدواریم از این مقاله استفاده کرده باشید اگر سایت دیگه ای رو می شناسید برامون کامنت بذارید.

نظرات

نظر خود را بنویسید

مطالب مشابه:
7  نرم افزار عالی برای ضبط ویدیو از صفحه نمایش کامپیوتر

7  نرم افزار عالی برای ضبط ویدیو از صفحه نمایش کامپیوتر

پیدا کردن یک ضبط کننده صفحه نمایش رایگان اما مفید هرگز کار آسانی نبوده است، به خصوص برای مبتدیان. جای نگرانی نیست! بیایید از طریق این مقاله 7 ابزار عالی ضبط صفحه نمایش رایگان را که به دنبال آنها هستید را با هم بررسی کنیم .

۲ هفته پیش

34

8 سایت دانلود قالب آماده پاورپوینت رایگان

8 سایت دانلود قالب آماده پاورپوینت رایگان

در این مقاله به 8 وب سایت برتر برای دانلود رایگان قالب های آماده پاورپوینت  پرداخته ایم از اینجا، شما می توانید به سرعت قالب های پاورپوینت فوق العاده را به صورت رایگان پیدا و دانلود کنید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. 

۳ هفته پیش

69

چگونگی کار با سایت گوگل فونت | Google Fonts

چگونگی کار با سایت گوگل فونت | Google Fonts

سایت Google Fonts یک پلتفرم آنلاین است که انواع فونت‌ های رایگان را برای استفاده در طراحی وب و چاپ فراهم می‌ کند. در ادامه، نحوه کار با سایت Google Fonts را به طور کامل و دقیق برای شما توضیح خواهیم داد

۴ هفته پیش

89

جان وارناک خالق فتوشاپ درگذشت

جان وارناک خالق فتوشاپ درگذشت

جان وارناک یکی از بنیان‌گذاران کمپانی ادوبی که محصولات مشهوری چون فتوشاپ را به بازار عرضه کرده است، از دنیا رفت.

1 ماه پیش

42

 6 سایت برتر دانلود فایل‌ لایه باز ایرانی | psd رایگان

6 سایت برتر دانلود فایل‌ لایه باز ایرانی | psd رایگان

در این مقاله، قصد داریم 6 سایت برتر دانلود فایل‌ های لایه باز ایرانی را به شما معرفی کنیم. این سایت‌ها، مجموعه‌ای گسترده از فایل‌های لایه باز را در زمینه‌های مختلف، از جمله کارت ویزیت، پوستر، بنر، لوگو، وکتور و ... ارائه می‌دهند.

1 ماه پیش

572

معرفی 10 سایت دانلود png رایگان

معرفی 10 سایت دانلود png رایگان

در این مقاله آموزشی از وب سایت چگونگی به معرفی 10 سایت دانلود png رایگان پرداخته ایم با ما همراه باشید تا با بهترین سایت های دانلود عکس PNG آشنا شوید.

1 ماه پیش

690

چگونگی نصب برنامه پیکسل لب | دانلود PixelLab

چگونگی نصب برنامه پیکسل لب | دانلود PixelLab

در این بلاگ آموزشی از وب سایت چگونگی به نحوه نصب برنامه پیکسل لب برای اندورید پرداخته ایم همچنین شما می توانید برنامه پیکسل لب را به صورت مستقیم از وب سایت چگونگی دانلود و نصب نمایید برای دانلود و نصب برنامه PixelLab با ما همراه باشید.

1 ماه پیش

353

چگونگی کسب درآمد از سایت پونیشا

چگونگی کسب درآمد از سایت پونیشا

در این مقاله از وب سایت چگونگی به نحوه کسب درآمد از سایت پونیشا از طریق فتوشاپ پرداخته ایم اگر به دنبال کسب درآمد از طریق فتوشاپ هستید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید

2 ماه پیش

322

چگونگی ایجاد عکس 4*3 در فتوشاپ

چگونگی ایجاد عکس 4*3 در فتوشاپ

در این مقاله از وب سایت چگونگی به نحوه ایجاد عکس 4*3 یا همان عکس پرسنلی در فتوشاپ پرداخته ایم برای آموزش عکس 4*3 در فتوشاپ تا انتهای این مقاله ما را همراهی نمایید.

2 ماه پیش

221

آموزش استفاده از اینستاگرام تردز | Instagram Threads

آموزش استفاده از اینستاگرام تردز | Instagram Threads

Instagram Threads یک برنامه‌ ی پیام‌ رسان اختصاصی از شرکت اینستاگرام است که برای مکالمات گروهی و خصوصی بین دوستان استفاده می‌ شود. برای نحوه دانلود و نصب تردز تا انتهای مقاله با ما همراه باشید ما در این بلاگ به آموزش تردز اینستاگرام پرداخته ایم

2 ماه پیش

7557