یادگیری سریع و ارزان :)

یادگیری سریع و ارزان :)

شرایط تدریس

هدف سایت چگونگی ایجاد بستری برای کسانی هست که دوست دارند آنچه را میدانند با زبان ساده با دیگران به اشتراک بگذارند و تمامی آموزش ها برپایه پاسخ به سوال مهم و اساسی چگونگی می باشد، وقتی آموزشی با چگونگی آغاز شود بحث مختصر و مفید می شود و وقتی استادی علمی را می داند باید آن را به عمل گیرد و وقتی به عمل گیرد به راحتی آن را یاد می دهد ، امیرالمومنین امام علی علیه السلام به جابر بن عبد اللَّه انصاری فرمود: ای جابر استواری دین و دنیا به چهار چیز است: عالمی که به علم خود عمل کند، و جاهلی که از آموختن سرباز نزند، و بخشنده ای که در بخشش بخل نورزد، و فقیری که آخرت خود را به دنیا نفروشد. . پس هر گاه عالم علم خود را تباه کند، نادان به آموختن روی نیاورد و هر گاه بی نیاز در بخشش بخل ورزد، تهیدست آخرت خویش را به دنیا فروشد.

با هر سطح سوادی مدرس شوید

دانشگاه چگونگی محدود به شخص ، سن ، جنسیت ، سواد و... نیست، شاید شما سواد دانشگاهی نداشته باشید اما در موضوعی برای آموزش عالی باشید و پاسخ یک سوال چگونگی نزد شما باشد، لذا میتوانید آن را در سایت چگونگی قرار دهید تا دیگران از آن استفاده کنند.

قیمت گذاری بر روی آموزش ها

بهتر هست که تمام آموزش های شما پولی نباشد تا دانشجویان با نحوه تدریس شما آشنا شوند تا رغبت به آموزش های پولی شما داشته باشند. قیمت گذاری اولیه توسط مدرس صورت می گیرد، اموزش ها وارد هیات علمی سایت چگونگی و رسته مربوطه می شود و اگر قیمت منطقی نباشد آن را تغییر می دهند.

سهم مدرس از آموزش ها چقدر است؟

در صورت قرار دادن هرگونه آموزش غیر رایگان که فقط در وب سایت چگونگی منتشر می شود با توجه به سابقه و عناوین آموزشی مدرس 15 الی 40 درصد سهم مدرس می شود و چناچه آموزش در سایتی غیر از سایت چگونگی منتشر شود 10 درصد از سهم مدرس کسر می شود، و پرداخت پول به مدرس بین یک الی پنجم ماه های اسفند ، خرداد ، مرداد و مهر صورت می گیرد، البته در صورتی که درآمد مدرس حداقل به 600 هزار تومن رسیده باشد و اگر در آمد مدرس در سال بیش از 600 هزار تومن نشود، انتهای سال هر مبلغی که درآمد داشته به درخواست مدرس برای او واریز می گردد.

ارتباط ساده با دانشجویان :

در چگونگی شما می توانید آموزش خود را قرار دهید تا هر تعداد دانشجو که تمایل دارند از آموزش شما استفاده کنند و به راحتی سوال خود را از شما بپرسند ، البته آموزشی مناسب انتشار توسط هیات علمی دانشگاه چگونگی می باشد که با بیان ساده و روان مورد سوال را پاسخ دهد.

صرفه جویی در وقت:

با یک بار ضبط محتوا می توانید آن را در سایت قرار دهید تا هر دانشجویی که در هر زمانی تمایل دارد در آن شرکت کند، حال اگر می خواهید با قوانین ضبط آشنا شوید ، همین حالا به ما بپیوندید.

چگونگی در مسیر 1402

چگونگی در مسیر 1402

1000+

چگونگی های برنامه نویسی

600+

چگونگی های رایگان

1000+

چگونگی های متنی

20+

تعداد مدرس

نظرات کاربران

نظرات کاربران در خصوص وب سایت چگونگی

صابری

ممنون از آموزش های خوبتون

مینا صبوحی

من چندتا از آموزش ها رو دیدم تا الان که عالی بود ممنون از شما

صادق رضایی

ممنون که انقدر با حوصله آموزش ها رو ضبط میکنید

مهیار احدی

لطفا آموزش های دیگه هم بذارید

مینا فکوری

ممنون از شما که آموزش های ویدیویی رو با قیمت کم منتشر می کنید تا همه بتونن استفاده کنن

آماده تدریس هستید؟

آماده تدریس هستید؟

به جمع 1000+ مدرس دانشگاه چگونگی بپیوندید

ثبت نام